Цензор.НЕТ

23.08.18 18:10

Перекрито канал незаконного постачання зброї в Україну, - СБУ. ФОТОрепортаж

Співробітники Служби безпеки України спільно з правоохоронними органами Республіки Польща перекрили канал контрабандного ввезення в Україну зброї з європейських країн.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі СБУ.

У повідомленні зазначається: "Правоохоронці встановили, що уродженець Миколаєва, який тривалий час проживає в Польщі, налагодив канал незаконного ввезення засобів ураження в Україну. Придбану на території Європейського Союзу вогнепальну зброю чоловік ввозив у нашу країну в розібраному вигляді, приховуючи частини механізму в салоні власного автомобіля.

Реалізовував засоби ураження ділок через інтернет. Ціна кожної одиниці нелегальної зброї становила в середньому півтори тисячі американських доларів. Співробітники спецслужби задокументували кілька фактів збуту зловмисником пістолетів "Glock-17" 4-ї модифікації, "Сz 75 TS" і кулемета "CZUKvz.59".

Інформацію про протиправну діяльність Українська Служба безпеки передала своїм польським колегам, які внаслідок обшуків за місцем проживання зловмисника виявили дванадцять пістолетів "Glock", два пістолети "Walther", один пістолет "Heckler & Koch", а також кошти в розмірі шістдесяти тисяч чотириста доларів США.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених статтями 201 і 263 Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Зараз матеріали досудового розслідування з обвинувальним актом направлено до суду".

Перекрито канал незаконного постачання зброї в Україну, - СБУ 01
Перекрито канал незаконного постачання зброї в Україну, - СБУ 02
Перекрито канал незаконного постачання зброї в Україну, - СБУ 03
Перекрито канал незаконного постачання зброї в Україну, - СБУ 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики