Цензор.НЕТ

26.08.18 09:48

Українські миротворці в Конго взяли участь у "Параді медалей". ФОТОрепортаж

В аеропорту міста Гома в Демократичній Республіці Конго на базі 18-го окремого вертолітного загону відбувся "Парад медалей". Ця подія, під час якої миротворців відзначають за їхній внесок у підтримання миру в гарячих точках планети, є важливою для всіх національних контингентів місії ООН.

Українські миротворці в Конго взяли участь у "Параді медалей". ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".

"Протягом багатьох років наші воїни-миротворці виконували і виконують почесну і благородну місію - дають надію сотням тисяч людей в гарячих точках планети на їхнє мирне життя і щасливе майбутнє. Внесок українських миротворців у шляхетну справу підтримання миру в Демократичній Республіці Конго сьогодні відзначається Організацією Об'єднаних Націй врученням особовому складу загону медалей "За службу миру", - зазначив під час урочистостей командир 18-го окремого вертолітного загону підполковник Григорій Ситник.

Українські миротворці в Конго взяли участь у Параді медалей 01
Українські миротворці в Конго взяли участь у Параді медалей 02
Українські миротворці в Конго взяли участь у Параді медалей 03
Українські миротворці в Конго взяли участь у Параді медалей 04
Українські миротворці в Конго взяли участь у Параді медалей 05

Наразі особовий склад загону виконує завдання з вогневої підтримки наземних сил, збройного супроводу, перегрупування сил, вогневої підтримки пошуково-рятувальних операцій, проведення пошуково-рятувальних операцій, десантних операцій, медичних перевезень, патрулювання і спостереження.

У штабі представництва військ ООН зазначають, що всі завдання, які ставляться керівництвом місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго перед загоном, виконуються в повному обсязі і у встановлені терміни.

Українські миротворці в Конго взяли участь у Параді медалей 06
Українські миротворці в Конго взяли участь у Параді медалей 07
Українські миротворці в Конго взяли участь у Параді медалей 08
Українські миротворці в Конго взяли участь у Параді медалей 09

"Блакитні шоломи Організації Об'єднаних Націй стали синонімом таких цінностей, як мир і безпека для вразливих груп населення, стабільність розвитку і можливість кращого майбутнього для всіх. Внесок у досягнення цих цілей є безкорисливим і найшляхетнішим для воїна-миротворця. Наша присутність на території ДРК забезпечує нас можливістю пліч-о-пліч виконувати почесну місію воїна-миротворця. Українські миротворці з честю виконують благородну і водночас відповідальну місію з забезпечення миру і стабільності на конголезькій землі", - зазначив у зверненні до українських миротворців командувач місії ООН зі стабілізації у ДР Конго генерал-лейтенант Е.Р.М. Філхо.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики