Цензор.НЕТ

28.08.18 12:37

Понад 800 пособників окупантів виявлено на блокпостах у Донецькій області з початку року, - Нацполіція. ФОТО

У рамках операції Об'єднаних сил співробітники поліції, які служать на стоп-контролях, цілодобово здійснюють комплекс превентивних заходів, спрямованих на блокування незаконного переміщення зброї, боєприпасів і вибухівки, а також викривають низку інших злочинів.

Понад 800 пособників окупантів виявлено на блокпостах у Донецькій області з початку року, - Нацполіція. ФОТО

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області, інформує Цензор.НЕТ.

Так, завдяки ретельному контролю, 80 разів поліцейські вилучали у громадян зброю та вибухонебезпечні предмети. Припинено понад 150 фактів перевезення наркотиків.

Система блокпостів дозволяє викривати бойовиків та інших злочинців, які ховаються від відповідальності під виглядом мирних жителів. Із початку року правоохоронці виявили 834 особи, причетні до незаконних збройних формувань.

Слід зазначити, що, крім стаціонарних блокпостів, по області додатково працюють близько 30 мобільних блокпостів. Саме на такому в Торецьку поліцейські затримали 54-річного бойовика. У 2014 році він працював на пропускному пункті терористів і мало не вбив мирного жителя, вистріливши по його автомобілю.

У результаті перевірок затримано 223 людини, які перебували в розшуку за скоєння злочинів. Крім того, знайдено 33 людини, зниклі безвісти.

Унаслідок профілактичних заходів "Мігрант" на блокпостах області співробітники поліції зупинили 128 іноземців, які порушили правила перебування на території України. У кінці червня в Слов'янську в таксі виявили 25-річного громадянина Індії, який не мав права на проживання в країні.

Також поліцейські виявили 36 транспортних засобів і понад 150 мобільних телефонів, які були викрадені.

Зараз вдосконалюється організація діяльності поліції в складі сил ООС на блокпостах, за участю місцевих органів самоврядування створюються належні умови для роботи та більш зручного пересування громадян. Незабаром буде відкрито два оновлені стоп-контролі на півночі та півдні регіону.

Понад 800 пособників окупантів виявлено на блокпостах у Донецькій області з початку року, - Нацполіція 01
Понад 800 пособників окупантів виявлено на блокпостах у Донецькій області з початку року, - Нацполіція 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики