Цензор.НЕТ

31.08.18 23:27

Танкісти 17-ї ОТБр стали переможцями конкурсу на кращий танковий взвод Сухопутних військ. ФОТО

На полігоні 1-ї окремої танкової бригади на Чернігівщині, завершився конкурс на кращий танковий взвод Сухопутних військ ЗСУ.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Танкісти 17-ї ОТБр стали переможцями конкурсу на кращий танковий взвод Сухопутних військ 01

Під час змагань танкісти демонстрували свій професіоналізм у змаганнях у таких номінаціях: спортивній, професійній та узгоджених дій підрозділу.

У фінальний день програма для всіх команд була така. Перший етап - швидкісна стрільба. Далі була спортивна естафета, під час якої учасники в складі вздводів показали на швидкість вміння переносити тривалі фізичні навантаження і продемонстрували свої вміння з подолання смуги перешкод.

Танкісти 17-ї ОТБр стали переможцями конкурсу на кращий танковий взвод Сухопутних військ 02

Заключним етапом проведення змагання була танкова карусель, яка вимагає не тільки вправності і точності ведення вогню з гармати, а й демонстрацію здатності всього взводу в умінні виконувати спільне завдання.

Танкісти 17-ї ОТБр стали переможцями конкурсу на кращий танковий взвод Сухопутних військ 04

У впертій боротьбі перше місце цього року завоювали військовослужбовці оперативного командування "Схід" з 17-ї окремої танкової бригади, друге місце - військовослужбовці оперативного командування "Північ" з 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, а почесне третє місце посіли військовослужбовці оперативного командування "Південь" з 57-ї окремої мотопіхотної бригади.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики