Цензор.НЕТ

03.09.18 15:56

Центр мінімізації митних платежів, через який було проведено імпортних операцій на 50 млн грн, ліквідовано в Києві. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в м. Київ, під процесуальним керівництвом прокуратури м. Київ, припинили діяльність центру мінімізації митних платежів.

Під час операції "Рубіж-2018" і розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу було встановлено ​​групу осіб, які, використовуючи підконтрольні підприємства, організували незаконну діяльність, надаючи підприємствам - замовникам реального сектору економіки та фізичним особам - підприємцям м. Київ та регіонів України послуги з мінімізації митних платежів під час імпорту морепродуктів за заниженими цінами.

Центр мінімізації митних платежів, через який було проведено імпортних операцій на 50 млн грн, ліквідовано в Києві 01
Центр мінімізації митних платежів, через який було проведено імпортних операцій на 50 млн грн, ліквідовано в Києві 02
Центр мінімізації митних платежів, через який було проведено імпортних операцій на 50 млн грн, ліквідовано в Києві 03
Центр мінімізації митних платежів, через який було проведено імпортних операцій на 50 млн грн, ліквідовано в Києві 04
Центр мінімізації митних платежів, через який було проведено імпортних операцій на 50 млн грн, ліквідовано в Києві 05

Учасники схеми виготовляли та надавали для митного оформлення документи із зазначенням свідомо недостовірних відомостей про фактичну кількість та вагу імпортованих продуктів харчування шляхом зазначення великої частки льодової глазурі в загальній вазі, що дозволяло занижувати вагу самого товару для митного оформлення на 15 - 20% від фактичної. Крім того, в інвойсах, які подавалися до митного оформлення, вказували занижену вартість.

Продавалася ввезена продукція на оптових і роздрібних ринках міста Київ, Київської, Черкаської, Вінницької, Луганської та Донецької областей.

Загальний обсяг проведених через підприємства, які входили в "центр мінімізації митних платежів", операцій протягом 2016-2018 років склав понад 50 млн грн, таким чином державі завдано збитків у вигляді несплати податків на загальну суму понад 8 млн грн.

Під час санкціонованих обшуків виявлено та вилучено печатки та штампи дозвільних і ветеринарних організацій країн-нерезидентів, які використовувалися для складання документів митного оформлення з явно недостовірними відомостями, чорнові записи, готівкові кошти в сумі 192 тисячі гривень, документацію щодо фактичного придбання ТМЦ та 29340 кг свіжомороженої риби.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики