Український ветеран Драган вирушив на безкоштовне лікування онкозахворювання в Туреччину. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

3033 23

Український воїн Віталій Драган, який захищав Україну в зоні АТО в 2014 році, а зараз бореться з онкологічним захворюванням, вирушив на безкоштовне лікування в турецьку клініку.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.

4 вересня на Майдані Незалежності біля пам'ятника засновникам Києва відбувся міні-брифінг для ЗМІ за участю самого ветерана Віталія Драгана і директора київського представництва турецької клініки Gaziosmanpasa Hastanesi Іларіона Свиридюка, керівництво якої погодилося надати Віталію повний курс лікування безкоштовно.

За словами директора, клініка оплатила не тільки лікування, яке може тривати до чотирьох місяців, а й переліт ветерана в Стамбул.

Сам Віталій Драган заявив, що лікарка Губарєва, яка образила його, сьогодні вибачилася перед ним.

Український ветеран Драган вирушив на безкоштовне лікування онкозахворювання в Туреччину 01
Український ветеран Драган вирушив на безкоштовне лікування онкозахворювання в Туреччину 02
Український ветеран Драган вирушив на безкоштовне лікування онкозахворювання в Туреччину 03

Цього літа випадок із лікуванням Віталія Драгана набув широкого розголосу після того, як лікар Національного інституту раку Анна Губарєва заявила, що військовий "вбивав на Сході братський народ" на Донбасі.

Читайте на "Цензор.НЕТ": 90% українських бійців можна реабілітувати після травм, - Кузьміних

Після службової перевірки лікаря звільнили. Також своє обурення інцидентом з учасником АТО висловила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Віталій Драган - один з тих військових, які першими в 2014-му захищали схід України від російських військ і сепаратистів. Зокрема, його полк спецпризначення з Кропивницького звільняв Слов'янськ.

У Віталія діагностували пухлину лімфатичної системи. Йому необхідна складна і дорога процедура - пересадка кісткового мозку, вартість якої становить десятки тисяч євро. Пересадки кісткового мозку, життєво необхідної Віталію, в Україні практично не виконують. Після скандалу, який виник з лікарем Інституту раку, з українськими активістами зв’язалися представники турецької клініки Gophastanesi в Стамбулі, щоб відшукати Віталія і запропонувати йому лікування у себе. Всі витрати на дорогі процедури клініка бере на себе.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Працівницю Інституту раку, яка відмовилася лікувати українського воїна, звільнено. Вдруге, - Супрун

Як стало відомо пізніше, сама лікарка Анна Губарєва теж важко захворіла: їй поставили такий же діагноз, як і Віталію - рак крові. Вона так само не може оплатити дороге лікування вже для себе. Вона має вкрай низьку пенсію і не може дозволити собі оплатити навіть комунальні послуги.

Топ коментарі
+14 soren
Украинский ветеран Драган отправился на бесплатное лечение онкозаболевания в Турцию - Цензор.НЕТ 6814
показати весь коментар
04.09.2018 16:38
+14 Igor Derechin
Опишу тебя одним словом: "МЕРЗОСТЬ". А парнишке-герою дай БОГ много здоровья
показати весь коментар
04.09.2018 16:47
+12 Gyro
Что тут можно сказать - скорейшего выздоровления...
показати весь коментар
04.09.2018 16:29