Цензор.НЕТ

07.09.18 07:48

Змагання з визначення найкращого танкового взводу ЗСУ відбуваються на Чернігівщині. ФОТОрепортаж

На полігоні в Чернігівській області тривають змагання на найкращий танковий взвод Збройних Сил України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Змагання з визначення найкращого танкового взводу ЗСУ відбуваються на Чернігівщині 01

У конкурсі беруть участь танкісти 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, 57-ї окремої мотопіхотної бригади, 17-ї окремої танкової Криворізької бригади, 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади, 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, 36-ї окремої бригади морської піхоти та Національної гвардії України.

Змагання з визначення найкращого танкового взводу ЗСУ відбуваються на Чернігівщині 02

Структура та зміст цьогорічних конкурсних змагань максимально наближені до тих, які були на ІІІ Міжнародних змаганнях НАТО "Сильна Європа — 2018" ("Strong Europe Tank Challenge — 2018").

Програма змагань передбачає водіння танків, виклик вогню артилерії, снайперську стрільбу з танків, танкову карусель та розвідку цілей. Також до програми змагань включено медичну евакуацію та стрільбу зі штатної зброї, а саме пістолета ПМ.

Змагання з визначення найкращого танкового взводу ЗСУ відбуваються на Чернігівщині 04

В перші дні конкурсу учасники змагалися у стрільбі з пістолета ПМ та подоланні смуги перешкод, під час якої учасники в складі взводів демонстрували вміння переносити тривалі фізичні навантаження на швидкість.

В третій день змагань учасники мали змогу продемонструвати міць своїх "залізних ведмедів" під час вправи "танкова карусель" (під час якої відбувається постійна зміна положення танку на місцевості в межах опорного пункту з метою забезпечення живучості та ускладнення противнику ведення прицільного вогню у відповідь). Найкраще це вдалося представникам 25-ї окремої повітрянодесантної бригади.

Проте наступного дня картина змагань змінилася. За результатами вправи "розвідка цілей та виклик вогню артилерії" загальнокомандний рейтинг турніру очолили танкісти з 17-ї окремої танкової бригади та 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Сухопутних військ ЗС України.

Представники 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ ЗС України, які були лідерами змагань змістились на IV позицію.

Змагання з визначення найкращого танкового взводу ЗСУ відбуваються на Чернігівщині 07
Змагання з визначення найкращого танкового взводу ЗСУ відбуваються на Чернігівщині 08

Далі на учасників очікує проведення бойової стрільби взводів.

Після завершення конкурсу найкращі танкісти отримають призи та право змагатися на міжнародних змаганнях.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики