Цензор.НЕТ

20.09.18 20:45

СБУ викрила масштабну протиправну схему розкрадання коштів під час будівництва доріг. ФОТОрепортаж

Співробітники Служби безпеки України у рамках комплексу заходів із захисту об’єктів транспортної критичної інфраструктури держави викрили масштабну протиправну схему привласнення посадовцями Служби автомобільних доріг коштів Дорожнього фонду.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-центрі СБУ.

У повідомленні зазначається: "Оперативники спецслужби задокументували, що чиновники під час тендерних закупівель "санкціонували" використання комерсантами неякісних будівельних матеріалів, що призвело до передчасного руйнування дорожнього покриття.

У межах розпочатого досудового розслідування правоохоронці встановили, що посадовці комерційних структур, задіяних у схемі, використовували у документації підроблені атестати виробництва асфальтобетонних сумішей.

"Дозволи" підприємців були нібито зареєстровані в органі з добровільної сертифікації дорожньо-будівельних матеріалів ДП "Дорожній контроль якості". Ттаким чином, зловмисники підтверджували наявність у них відповідної матеріально-технічної бази, зокрема асфальтобетонних заводів, необхідних для проходження кваліфікаційного відбору та перемоги у відкритих конкурсних торгах.

Досудове слідство встановило, що необхідна сертифікація заводів фактично не здійснювалася та відповідні атестати комерсантам не видавалися. Через відсутність реальних атестованих асфальтобетонних заводів роботи виконувалися з використанням матеріалів сумнівного походження, що призвело до передчасного руйнування дорожного покриття.

Натомість, за затвердженими актами виконаних робіт матеріали оплачувалися за нормативами високої якості. У рамках розпочатого кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, правоохоронці проводять санкціоновані слідчі дії".

СБУ викрила масштабну протиправну схему розкрадання коштів під час будівництва доріг 01
СБУ викрила масштабну протиправну схему розкрадання коштів під час будівництва доріг 02
СБУ викрила масштабну протиправну схему розкрадання коштів під час будівництва доріг 03
СБУ викрила масштабну протиправну схему розкрадання коштів під час будівництва доріг 04
СБУ викрила масштабну протиправну схему розкрадання коштів під час будівництва доріг 05
СБУ викрила масштабну протиправну схему розкрадання коштів під час будівництва доріг 06

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики