Цензор.НЕТ

25.09.18 12:48

На "Львівському бронетанковому заводі" завершилися випробування нової бронемашини "Лев". ФОТОрепортаж

На Львівському бронетанковому заводі успішно завершилися випробування броньованої ремонтно-евакуаційної машини (БРЕМ) "Лев". Вона була створена конструкторами "Львівського бронетанкового заводу" спеціально для посилення технічного супроводу та оперативного обслуговування танкових підрозділів, сформованих з Т-64 і Т-72 різних модифікацій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті "Укроборонпрому".

Як зазначається, бронемашина створена на базі танка Т-72 і призначена для евакуації та буксирування несправної, пошкодженої гусеничної і колісної військової техніки в умовах бойових дій, а також для її ремонту в польових умовах. "Лев" обладнаний лебідкою з тросом робочою довжиною 200 метрів.

"Електрозварювальне обладнання, яке живиться від генератора ремонтно-евакуаційної машини, дозволяє проводити електрозварювальні роботи в польових умовах Крім того, БРЕМ "Лев" має кран-стрілу максимальною вантажопідйомністю 12 тонн для проведення у польових умовах монтажу-демонтажу вузлів та агрегатів, зокрема, танкових башт, двигунів, коробок передач, опорних катків тощо", - йдеться в повідомленні.

Додатково машина обладнана вантажною платформою, що дозволяє транспортувати запасні частини, необхідні для проведення ремонтних робіт, вагою до 1,5 тонни.

На БРЕМ "Лев" передбачена можливість встановлення двигуна потужністю 780 (840) к/с, які дозволяють 41-тонній машині розвивати максимальну швидкість руху до 60 км/год. БРЕМ здатна працювати у діапазоні температури повітря від –40 до +40, та має запас ходу не менше 460 кілометрів по ґрунтовій дорозі.

Екіпаж машини – 3 людини, на озброєнні БРЕМ – кулемет НСВТ (КТ-12,7)

На Львівському бронетанковому заводі завершилися випробування нової бронемашини Лев 01
На Львівському бронетанковому заводі завершилися випробування нової бронемашини Лев 02
На Львівському бронетанковому заводі завершилися випробування нової бронемашини Лев 03
На Львівському бронетанковому заводі завершилися випробування нової бронемашини Лев 04
На Львівському бронетанковому заводі завершилися випробування нової бронемашини Лев 05
На Львівському бронетанковому заводі завершилися випробування нової бронемашини Лев 06

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики