Цензор.НЕТ

25.09.18 13:49

"Клубок нерозплутаних справ": під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У рамках кампанії Find & Free в Києві біля посольства Росії відбулася чергова акція, присвячена жертвам насильницьких зникнень в окупованому РФ Криму.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

25 вересня, о 11:00 біля посольства РФ в Києві активісти ГО "Крим SOS" провели 27-му щомісячну акцію #Where_is_Ervin, присвячену жертвам насильницьких зникнень в окупованому РФ Криму.

За словами керівника організації Таміли Ташевої, кожна справа про зникнення тягнеться до президента Росії Володимира Путіна, і саме він відповідальний за викрадення людей і за те, що ці справи не розслідують.

На прикладі художньої інсталяції активісти продемонстрували це.

Крім того, активісти вивісили банер із написом "Де Ервін?", таким чином вимагаючи розслідувати викрадення кримського татарина, члена Меджлісу кримськотатарського народу Ервіна Ібрагімова.

Клубок нерозплутаних справ: під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму 01
Клубок нерозплутаних справ: під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму 02
Клубок нерозплутаних справ: під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму 03

Заступник Голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз

Клубок нерозплутаних справ: під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму 04
Клубок нерозплутаних справ: під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму 05
Клубок нерозплутаних справ: під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму 06Клубок нерозплутаних справ: під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму 07

Клубок нерозплутаних справ: під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму 08
Клубок нерозплутаних справ: під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму 09
Клубок нерозплутаних справ: під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму 10Клубок нерозплутаних справ: під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму 11Клубок нерозплутаних справ: під посольством РФ показали, як розслідуються зникнення людей в окупованому Криму 12

Фото/відео - Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Як відомо, в травні 2016 року в Бахчисараї невідомі викрали члена виконкому Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. Камера відеоспостереження зафіксувала, як двоє людей у ​​формі російських дорожніх інспекторів зупинили машину Ібрагімова і затягли його в свій мікроавтобус.

Кримська правозахисна група припускає, що викрадення здійснила російська влада або підконтрольні їй парамілітарні групи.

Російське управління Слідчого комітету Росії по Криму порушило кримінальну справу про викрадення, однак інформація про місцезнаходження Ервіна Ібрагімова донині відсутня.

Нагадаємо, з початку окупації та анексії Криму на півострові було викрадено 44 людини, 15 з них досі не знайдені.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики