Цензор.НЕТ

26.09.18 10:41

Волкер вручив Порошенку підписану Декларацію політики США щодо Криму: Сполучені Штати ніколи не визнають незаконної російської окупації півострова. ФОТО

Під час участі в роботі 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі Спеціальним представником США з питань Україні Куртом Волкером, під час якої Спецпредставник вручив символічну друковану копію декларації Державного секретаря США Майка Помпео від 25 липня 2018 року, в якій чітко і недвозначно зафіксовано позицію Сполучених Штатів Америки щодо невизнання незаконної анексії Російською Федерацією українського Криму.

"В цій декларації Державний секретар Помпео чітко вказав на те, що США не визнають і ніколи не визнають російську анексію Криму", - сказав Курт Волкер та урочисто вручив копію декларації Президенту України Петру Порошенку в штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй, де цими днями відбувається засідання Генеральної Асамблеї ООН, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АП.

При цьому Курт Волкер додав, що ця декларація за духом і буквою схожа з декларацією, прийнятою в 1940 році в.о. Державного секретаря США Самнером Веллесом щодо невизнання Сполученими Штатами радянської окупації балтійських країн.

Президент України подякував Курту Волкеру за такий символічний крок і за чітку і послідовну політику США щодо невизнання незаконної анексії Російською Федерацією українського Криму.

Як зазначив екс-заступник посла США в Україні Джордж Кент, документ символізує визнання американською стороною, що "Крим - це Україна", пише Укрінформ.

Волкер вручив Порошенку підписану Декларацію політики США щодо Криму: Сполучені Штати ніколи не визнають незаконної російської окупації півострова 01
Волкер вручив Порошенку підписану Декларацію політики США щодо Криму: Сполучені Штати ніколи не визнають незаконної російської окупації півострова 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики