Цензор.НЕТ

26.09.18 14:33

Катери "Айленд" пройшли перевірку і готові до передачі Україні. ФОТО

Українська сторона вже провела дефектування катерів USCGC Cushing та USCGC Drummond, а також їхніх систем і механізмів і переконалася, що вони перебувають у хорошому технічному стані.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Український мілітарний портал", у розпорядженні якого також з’явилися фото згаданих плавзасобів.

Катери Айленд пройшли перевірку і готові до передачі Україні 01
Катери Айленд пройшли перевірку і готові до передачі Україні 02

Як уже повідомлялося, завтра, 27 вересня, у Балтиморі (штат Меріленд) за участю Президента України відбудеться урочиста передача Україні катерів типу Island. До передачі готуються катери USCGC Cushing (WPB-1321) та USCGC Drummond (WPB-1323). Обидва корпуси були виведені зі складу Берегової охорони минулого року та перебували у законсервованому стані.

Катери оснащені РЛС загального виявлення AN/SPS-73 та 5,4 метровим доглядовим човном Zodiak Hurricane 540. Також на фото помічено не демонтовані 25-мм артилерійські установки Bushmaster Mk 38 Mod 0, що дозволяє зробити припущення, що катери будуть передані Україні зі штатною зброєю.

Крайній доковий ремонт USCGC Cushing відбувся у 2014 році, а USCGC Drummond у 2012 році.

Нагадаємо, що після офіційної церемонії почнеться процес технічного обслуговування цих катерів і підготовка українських екіпажів до них. Згодом вони будуть транспортовані до Одеси. Загалом цей процес може тривати приблизно рік.

Надалі за проведення відповідної політики можливе отримання Україною і інших катерів цього типу, а також інших необхідних плавзасобів від США.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики