Цензор.НЕТ

29.09.18 15:48

МВС: Центр безпеки громадян відкрився в Маріуполі. ФОТОрепортаж

У суботу, 29 вересня, в Маріуполі почав працювати новий Центр безпеки громадян.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації МВС.

МВС: Центр безпеки громадян відкрився в Маріуполі 01

Він розташований на вулиці Соборна, 98а, за п'ять  км від лінії розмежування та обслуговуватиме п’ять населених пунктів. 

"Центр безпеки у Талаківці ми реалізуємо разом з обласною адміністрацією. Тут ми маємо говорити не про безпеку в контексті військових дій, а про сервіс та якість життя в регіоні. Тут розташовані поліцейська станція, тут - рятувальники та медики, та ми швидко вирішуватимемо проблеми громадян, що живуть в умовах наближеності до зони проведення ООС", - повідомив Арсен Аваков.

МВС: Центр безпеки громадян відкрився в Маріуполі 02

До сфери обслуговування центру належать п’ять населених пунктів з понад 20 тисячами мешканців. Надалі він буде масштабований ще на два населені пункти. Центр укомплектований пожежним автомобілем, рятувальним обладнанням, пожежно-технічним спорядженням та всім необхідним майном.

"Щодня на чергування заступатимуть п’ять працівників. Загальна кількість особового складу – 21 особа", - додав міністр внутрішніх справ.

Голова ДСНС зазначив, що ідея відкриття центрів безпеки виникла у 2015 році.

МВС: Центр безпеки громадян відкрився в Маріуполі 03

"Так, було важко, війна, але це не стало для нас на заваді у здійсненні реформ. І саме тут, за 5 км від лінії розмежування, ми говоримо про те, що рухаємося у правильному напрямку. Наша основна ідея - забезпечити населенню захист від надзвичайних ситуацій та будь-яких катастроф. Цей центр здатний виконувати такі завдання. Ми зменшимо час прибуття наших підрозділів до зони надзвичайної ситуації і підвищимо рівень захисту території і населення від небезпеки", - додав Микола Чечоткін.

МВС: Центр безпеки громадян відкрився в Маріуполі 04
МВС: Центр безпеки громадян відкрився в Маріуполі 05
МВС: Центр безпеки громадян відкрився в Маріуполі 06

Реформа ДСНС стартувала у вересні 2016 року. Вона передбачає удосконалення системи реагування підрозділів Держслужби України з надзвичайних ситуацій, суттєве розширення мережі місцевих пожежних команд, а також залучення добровольців до забезпечення пожежної охорони. Кількість органів управління районного рівня відповідатиме кількості новостворених адміністративних районів. Частина пожежних депо та пожежної техніки ДСНС перейде територіальним громадам для організації власної пожежної охорони. Будуть також підсиленні пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС районного рівня, а склад чергових караулів – доукомплектований до нормативної чисельності.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики