Цензор.НЕТ

29.09.18 20:28

В акваторії Азовського моря працюватиме єдина система безпеки, - Аваков. ФОТОрепортаж

В акваторії Азовського моря працюватиме єдина система безпеки, в якій буде задіяно прикордонників, поліцейських і нацгвардійців. Надалі її буде посилено підрозділами авіаційної безпеки і захисту МВС.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час робочого візиту в Маріупольський загін морської охорони Державної прикордонної служби, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

В акваторії Азовського моря працюватиме єдина система безпеки, - Аваков 01

"Забезпечення недоторканності державного кордону в акваторії Азовського моря - стратегічне завдання для МВС. Саме тому ми посилюємо роботу підрозділів МВС на цій ділянці та створюємо єдину систему безпеки, що складатиметься з прикордонників, гвардійців, поліцейських. Надалі її буде посилено підрозділами авіаційної безпеки та цивільного захисту", - зазначив глава МВС.

В акваторії Азовського моря працюватиме єдина система безпеки, - Аваков 02
В акваторії Азовського моря працюватиме єдина система безпеки, - Аваков 03

Він також повідомив, що Маріупольський загін морської охорони складається з прикордонників АР Крим, які у 2014 році вивели кораблі та іншу техніку з окупованого півострова до нового місця базування. "Ви здатні вирішувати найскладніші бойові завдання, адже у вас за плечима справжній бойовий досвід. Дякую за вірність присязі!" - звернувся Арсен Аваков до прикордонників.

В акваторії Азовського моря працюватиме єдина система безпеки, - Аваков 05
В акваторії Азовського моря працюватиме єдина система безпеки, - Аваков 06

Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал зазначив, що відомство нарощує сили як на морі, так і на сухопутних кордонах із країною-агресором.

В акваторії Азовського моря працюватиме єдина система безпеки, - Аваков 07

"Ми створюємо нові прикордонні бойові комендатури, застави. Ми посилюємо нашу морську компоненту новими плавзасобами. Я впевнений, що найближчим часом ми обов’язково відновимо повний контроль над держкордоном", - повідомив Цигикал.

В акваторії Азовського моря працюватиме єдина система безпеки, - Аваков 08

27 прикордонників також отримали нагороди Президента, Кабінету Міністрів, відомчі нагороди МВС і ДПСУ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики