Цензор.НЕТ

30.09.18 18:11

Акція на підтримку Сущенка та інших українських політв'язнів у РФ відбулась у центрі Парижа. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У центрі Парижа відбулася акція #FreeSushchenko, учасники якої вимагали звільнити незаконно засудженого в РФ журналіста Романа Сущенка та інших українців - в'язнів Кремля.

Активісти провели демонстрацію на площі Трокадеро, після чого перемістилися на Марсове поле, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Вимагаємо свободи Роману Сущенку, Олегу Сенцову, Володимиру Балуху, Олександрові Кольченку, Павлові Грибу, Миколі Карпюку, Станіславу Клиху і всім іншим бранцям Кремля", - зазначали учасники акції.

Вони нагадали, що сьогодні виповнюється рівно два роки, відколи кореспондента "Укрінформу" Романа Сущенка було незаконно заарештовано під час приватної поїздки до Москви.

Акція на підтримку Сущенка та інших українських політвязнів у РФ відбулась у центрі Парижа 01

"Роман Сущенко є дипломованим журналістом, до арешту він працював 6 років у Парижі з офіційною акредитацією Міністерства закордонних справ, а в агентстві "Укрінформ" - із 2002 року", - наголосили організатори акції.

Акція на підтримку Сущенка та інших українських політвязнів у РФ відбулась у центрі Парижа 02

Учасники акції тримали плакати з вимогою звільнити Романа Сущенка та інших політичних в'язнів Кремля, скандували: "Волю Сущенку".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики