Цензор.НЕТ

01.10.18 17:54

Податкова міліція ліквідувала на Волині конвертцентр із оборотом понад 100 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області спільно з працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській і Дніпропетровській областях під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області припинили діяльність міжрегіонального конвертаційного центру.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податкова міліція ліквідувала на Волині конвертцентр із оборотом понад 100 млн грн 01

У рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 212 КК України встановлено ​​групу осіб, які, використовуючи підконтрольні фіктивні і транзитні підприємства, надавали послуги компаніям реального сектора економіки Миколаївської, Херсонської, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Київської та інших областей з незаконного формування податкового кредиту з ПДВ та протиправного переведення грошових коштів у готівку.

Податкова міліція ліквідувала на Волині конвертцентр із оборотом понад 100 млн грн 02

Клієнти (підприємства реального сектора економіки) перераховували на розрахункові рахунки фіктивних і транзитних підприємств безготівкові кошти нібито за отриманий товар. Ці кошти знімалися готівкою і, разом із підробленими первинними документами, передавалися через кур'єрів замовникам послуг за грошову винагороду.

Таким чином упродовж 2018 року було переведено у готівку понад 100 млн грн.

Податкова міліція ліквідувала на Волині конвертцентр із оборотом понад 100 млн грн 04

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за адресами проживання і в автомобілях фігурантів, вилучено 29 печаток СГД з ознаками фіктивності, 3 факсиміле, 23 банківські пластикові картки, обліково-реєстраційні та первинні фінансово-господарські документи СГД з ознаками фіктивності, заявки на видачу готівки, чорнові записи, комп'ютерну техніку та цифрові носії інформації. Також під час обшуків вилучено близько 500 тис. грн готівкою.

Податкова міліція ліквідувала на Волині конвертцентр із оборотом понад 100 млн грн 06

Крім того, накладено арешт на суму ліміту ПДВ у системі електронного адміністрування ПДВ підконтрольних підприємств на загальну суму 18,8 млн грн, а також на розрахункові рахунки підприємств у банківських установах.

Триває досудове слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики