Цензор.НЕТ

09.10.18 15:55

"Укроборонпром" уперше показав "Берест" - реактивну систему залпового вогню, в якій використовують лише вітчизняні комплектуючі. ФОТОрепортаж

Нова РСЗВ має замінити "Гради". Вона могутніша, точніша, мобільніша, і екіпаж може проводити підготовку до стрільби, не залишаючи кабіни.

"Укроборонпром" уперше показав нову українську ракетну систему залпового вогню "Берест". РСЗВ продемонстрували на виставці "Зброя та безпека", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Укроборонпрому".

Укроборонпром уперше показав Берест - реактивну систему залпового вогню, в якій використовують лише вітчизняні комплектуючі 01

"Берест" призначений для заміни БМ-21 "Град", що перебуває на озброєнні Збройних сил України. Ця РСЗВ могутніша, точніша та мобільніша за "Град".

Укроборонпром уперше показав Берест - реактивну систему залпового вогню, в якій використовують лише вітчизняні комплектуючі 02

"Берест" обладнаний цифровою системою управління вогнем. Тому екіпаж може проводити підготовку до стрільби, зокрема топогеодезичну прив'язку, не залишаючи кабіни, повідомляють у відомстві.

Завдяки бездротовим технологіям розрахунок "Береста" може в режимі реального часу отримувати координати ворога з безпілотників, контрбатарейної РЛС або інших систем спостереження. За задумом виробника, це має в рази підвищити точність та ефективність ведення вогню.

Укроборонпром уперше показав Берест - реактивну систему залпового вогню, в якій використовують лише вітчизняні комплектуючі 03

Новинка встановлена ​​на шасі з колісною формулою 4х4. Кабіна розташована над двигуном і обладнана чотирма дверима. За словами виробників, розрахунок і вся необхідна для керування вогнем апаратура зможе комфортно розміститися в кабіні "Береста".

Крім того, нова РСЗВ могутніша. Потужність "Береста" - 50, а "Граду" - 40 реактивних снарядів.

З огляду на те, що всі компоненти для "Береста" зроблено в Україні, вдалося значно зменшити його вартість, порівняно з аналогами. Нова й ефективніша система, в разі замовлення, здатна повністю замінити "Гради", значно розширивши бойові можливості українських артилеристів, підсумовують в "Укроборонпромі".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики