Цензор.НЕТ

15.10.18 16:37

Міжнародний тренінг з ядерної безпеки під егідою Інтерполу стартував у Києві. ФОТОрепортаж

У понеділок, 15 жовтня, в Києві стартував п'ятиденний тренувальний курс на тему "Радіологічна та ядерна безпека: попередження та реагування". У заході беруть участь 50 представників низки країн.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації Нацполіції України.

Як зазначається, тренувальний курс проводиться під егідою Генерального секретаріату Інтерполу. У тренінгу беруть участь представники правоохоронних органів Вірменії, Азербайджану, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та Туреччини. Крім того, в заході беруть участь представники Генерального секретаріату Інтерполу та Департаменту енергетики США.

Від України участь у навчальному курсі беруть представники адміністрації Держприкордонслужби, Державної інспекції ядерного регулювання України, Служби безпеки України, Нацгвардії, Нацполіції, Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

Навчальний курс має на меті ознайомити представників зацікавлених міжнародних правоохоронних органів із сучасними методиками попередження і розкриття злочинів, пов'язаних із незаконним обігом ядерних матеріалів. Крім того, йтиметься про особливості фізичного захисту об'єктів атомної інфраструктури, а також про методологію реагування на злочини, пов'язані з використанням радіоактивних і ядерних матеріалів.

Міжнародний тренінг з ядерної безпеки під егідою Інтерполу стартував у Києві 01
Міжнародний тренінг з ядерної безпеки під егідою Інтерполу стартував у Києві 02
Міжнародний тренінг з ядерної безпеки під егідою Інтерполу стартував у Києві 03
Міжнародний тренінг з ядерної безпеки під егідою Інтерполу стартував у Києві 04
Міжнародний тренінг з ядерної безпеки під егідою Інтерполу стартував у Києві 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики