Цензор.НЕТ

19.10.18 16:10

Меморіальну дошку з ім'ям воїна-співака Василя Сліпака встановили в Парижі. ФОТО

Вона прикрашає фасад українського Культурно-інформаційного центру.

Меморіальну дошку з ім'ям воїна-співака Василя Сліпака встановили в Парижі. ФОТО

У столиці Франції з'явилася меморіальна дошка з ім'ям Героя України, відомого оперного співака, добровольця Василя Сліпака, який загинув на Донбасі. Про це у себе в Facebook написав міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє Цензор.НЕТ.

Дошку встановили 14 жовтня на фасаді українського Культурно-інформаційного центру.

"У цих стінах він почувався, як вдома, ці стіни неодноразово чули унікальний бас-баритон, його заразливий сміх, його завзяті заклики до громади", - написав Клімкін.

Меморіальну дошку з імям воїна-співака Василя Сліпака встановили в Парижі 01

"Він був унікальною особистістю, в якій поєдналися музичний талант і військовий героїзм. На оперній сцені - геніальний Мефістофель, на лінії фронту - Міф , справжній ангел-захисник", - характеризує Сліпака міністр закордонних справ.

Меморіальну дошку з імям воїна-співака Василя Сліпака встановили в Парижі 02

Василь Сліпак загинув у Донецькій області 29 червня 2016 роки від кулі снайпера. Львів'янин, випускник місцевої консерваторії, він майже 20 років жив і працював у Франції. В останні роки був артистом Паризької опери. Учасник паризького Євромайдану. З початком агресії Росії проти України повернувся на батьківщину і пішов добровольцем в ДУК "Правий сектор".

У квітні 2017 року Сліпаку посмертно було присвоєно звання Героя України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики