Цензор.НЕТ

20.10.18 16:10

Invictus Games-2018 стартують у Сіднеї: українська громада зустріла національну збірну. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Українська громада в Сіднеї 20 жовтня організувала урочистий прийом на честь національної збірної Invictus Games в Українському молодіжному центрі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони.

"Українська діаспора в Австралії почувається невід'ємною частиною українського народу. Віримо, що підтримка української громади додасть сил і натхнення", - сказав голова Союзу українських організацій Австралії пан Степан Романів, звертаючись до учасників національної збірної.

У заході також взяли участь посол України в Австралії Микола Кулинич, віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко.

Invictus Games-2018 стартують у Сіднеї: українська громада зустріла національну збірну 02
Invictus Games-2018 стартують у Сіднеї: українська громада зустріла національну збірну 03
Invictus Games-2018 стартують у Сіднеї: українська громада зустріла національну збірну 04
Invictus Games-2018 стартують у Сіднеї: українська громада зустріла національну збірну 05
Invictus Games-2018 стартують у Сіднеї: українська громада зустріла національну збірну 06
Invictus Games-2018 стартують у Сіднеї: українська громада зустріла національну збірну 07Invictus Games-2018 стартують у Сіднеї: українська громада зустріла національну збірну 08

Цього року склад національної збірної став першим, до якого увійшли представники всіх українських силових структур. Учасників збірної вибрали з-посеред переможців та призерів національних "Ігор нескорених", які відбулися в Києві 12 травня. Крім того, до складу ввійшли спортсмени, які виявилися єдиними у своїх категоріях.

На Invictus Games 20-27 жовтня в Сіднеї українці змагатимуться в шести дисциплінах: легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диска, стрибки в довжину), плавання (запливи на 50 та 100 метрів вільним стилем, брасом і на спині), веслування на тренажері (1-хвилинний спринт і 4-хвилинна витривалість), велоспорт на шосе, стрільба з лука і пауерліфтинг.

Нагадаємо, в 2017 році на "Іграх нескорених" у Торонто 15 українських спортсменів вибороли 14 медалей: 8 золотих, 4 срібні і 2 бронзові.

"Ігри нескорених" - міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями.

Україна в 2017 році вперше отримала право взяти участь в "Іграх нескорених" як учасник багатьох військових навчань і миротворчих операцій під егідою ООН.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики