Цензор.НЕТ

24.10.18 17:13

Десять частин ВМС ЗС України вже перейшли на нову систему харчування. ФОТОрепортаж

Навчальні заклади, артилеристи, морські піхотинці і Центр оперативного (бойового) забезпечення Військово-Морських сил (ВМС) Збройних Сил України перейшли на нову систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогу продуктів харчування.

Принцип роботи нової системи харчування простий і зрозумілий - військовослужбовцю пропонується кілька страв на перше, друге, салати і свіжі фрукти, пише Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку ВМС.

Перевірити якість організації харчування в Центр оперативного (бойового) забезпечення приїхав начальник тилу Командування Військово-Морських сил ЗС України капітан 1 рангу Олександр Андрух: "Під час підготовки до організації харчування ми провели капітальний ремонт їдальні, закупівлю обладнання, яке полегшує роботу фахівців продовольчої служби. В перспективі ми плануємо перевести практично всі частини на нову систему харчування, насамперед це стосується підрозділів, що виконують бойові завдання в зоні операції Об'єднаних сил"

Як зазначив командир військової частини полковник Леонід Царан, також була проведена робота з підготовки особового складу тилу, навчання кухарів приготуванню смачних і корисних страв.

Десять частин ВМС ЗС України вже перейшли на нову систему харчування 01
Десять частин ВМС ЗС України вже перейшли на нову систему харчування 02

Десять частин ВМС ЗС України вже перейшли на нову систему харчування 03
Десять частин ВМС ЗС України вже перейшли на нову систему харчування 04
Десять частин ВМС ЗС України вже перейшли на нову систему харчування 05
Десять частин ВМС ЗС України вже перейшли на нову систему харчування 06
Десять частин ВМС ЗС України вже перейшли на нову систему харчування 07

Десять частин ВМС ЗС України вже перейшли на нову систему харчування 08Фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua

Нагадаємо, каталог продуктів харчування, затверджений міністром оборони України в квітні 2017 року, містить 355 найменувань. Військовослужбовець самостійно може вибирати приготовані штатними працівниками військової частини страви. До кінця 2018 року на нову систему харчування по каталогу буде переведено близько 50 військових частин, тобто 47 тис. військовослужбовців. Повний перехід на нову систему харчування планується завершити до кінця 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики