Цензор.НЕТ

25.10.18 10:21

Під час щоденного ранкового церемоніалу в Міністерстві оборони вшанували загиблих українських героїв. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

На території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування українських героїв, які загинули цього дня в різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

В щоденному ранковому церемоніалі вшанування полеглих українських воїнів взяли участь офіцери та працівники ЗС України структурних підрозділів Міністерства оборони України, військовослужбовці Київського гарнізону. Вчора, 24 жовтня, Дзвін прозвучав чотири рази.. 24 жовтня 2014 року, перестали битися серця мужніх захисників України, які самовіддано захищали рідну землю від російського агресора. Це солдат Бондар Ярослав Володимирович, старший солдат Самофал Валерій Павлович, сержант Сінягуб Антон Сергійович та старший солдат Стецун Ілля Миколайович.

Під час щоденного ранкового церемоніалу в Міністерстві оборони вшанували загиблих українських героїв 01
Під час щоденного ранкового церемоніалу в Міністерстві оборони вшанували загиблих українських героїв 02

Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам. Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стеллою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих цього дня.

Під час щоденного ранкового церемоніалу в Міністерстві оборони вшанували загиблих українських героїв 03
Під час щоденного ранкового церемоніалу в Міністерстві оборони вшанували загиблих українських героїв 04

Зала пам’яті — це перший і єдиний великий меморіальний проект в Україні за роки збройного протистояння російській агресії. На стінах Зали пам’яті вміщено таблички з прізвищами військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули впродовж 1992 — 2018 років. Всього — 2533 таблички.Дзвін Пам’яті виготовлено на пожертви небайдужих громадян. В середині Зали пам’яті, на спеціальному подіумі, розміщено Книгу пам`яті з іменами загиблих. Структура Книги побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки. Станом на зараз лише 32 розвороти (32 дні) залишаються порожніми. В усі інші дні Збройні Сили України несли бойові втрати. Спорудження Зали пам’яті здійснено за безпосередньої підтримки Президента — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики