Поліція затримала чиновників Держгеокадастру і Держекоінспекції Хмельниччини на хабарі $1200. ФОТОрепортаж

1388 7

Оперативники Управління захисту економіки в Хмельницькій області Нацполіції і слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів обласної поліції задокументували корупційну діяльність заступника начальника одного з управлінь Держгеокадастру та спеціаліста Державної екологічної інспекції в області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Нацполіції, у межах кримінального провадження правоохоронці встановили, що посадовці вимагали неправомірну вигоду за прийняття рішення, що входять до їх компетенції.

"За складання позитивних висновків за результатами перевірки вимагали від суб’єкта господарювання 1200 доларів США. 30 жовтня правоохоронці одночасно провели затримання фігурантів. Кожного було затримано біля адмінбудівель державних установ під час одержання ними по 500 доларів США хабара. Крім того, раніше співробітниками управління захисту економіки в Хмельницькій області задокументовано факт отримання посадовцями частини неправомірної вигоди, 200 доларів США, які останні розділили між собою", - йдеться в повідомленні.

Фігурантів затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Кримінальне провадження відкрито за ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою поєднане з вимаганням) та ч.3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

Посадовій особі Держгеокадастру оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України, а посадовцю Державної екологічної інспекції за ч. 3 ст. 369-2 КК України.

Заходи з викриття та затримання посадових осіб проводилась за участі працівників Управління внутрішньої безпеки в Хмельницькій області ДВБ Національної поліції України та відділу боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Хмельницькій області.

Поліція затримала чиновників Держгеокадастру і Держекоінспекції Хмельниччини на хабарі $1200 01
Поліція затримала чиновників Держгеокадастру і Держекоінспекції Хмельниччини на хабарі $1200 02
Поліція затримала чиновників Держгеокадастру і Держекоінспекції Хмельниччини на хабарі $1200 03
Поліція затримала чиновників Держгеокадастру і Держекоінспекції Хмельниччини на хабарі $1200 04