Цензор.НЕТ

01.11.18 16:59

Україна і Катар ініціювали співробітництво у правоохоронній сфері. ФОТОрепортаж

Голова Нацполіції України Сергій Князєв та начальник поліції Держави Катару генерал-майор Саад бін Джассім аль-Кулайфі підписали спільну декларацію про наміри між МВС Держави Катар та Національною поліцією України.

Україна і Катар ініціювали співробітництво у правоохоронній сфері. ФОТОрепортаж

Про це повідомив Департамент комунікації МВС України, передає Цензор.НЕТ.

"Ми провели зустріч із прем’єр-міністром Катару шейхом Абдуллою бін Нассером бін Халіфа Аль Тані і підписали Декларацію про взаємне співробітництво між поліцейськими відомствами щодо низки питань. Зокрема, боротьба з кіберзлочинністю та транскордонною злочинністю. Це дозволить зробити радикальний прорив у питаннях, що стосуються обміну інформацією. Ми високо цінуємо розвиток та поглиблення міжнародного співробітництва в сфері національної безпеки між нашими країнами", - зазначив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Документом передбачається здійснювати співробітництво у сферах боротьби зі злочинністю, особливо в її транснаціональних організованих формах, тероризмом, торгівлею людьми та нелегальній міграції, кіберзлочинністю, незаконним обігом наркотиків.

"Для нас це абсолютно новий і дуже важливий напрям роботи, адже Держава Катар – стала першою державою на Близькому Сході, з якою ми співпрацюватимемо у правоохоронній сфері. Тут нас особливо цікавить досвід впровадження передових інформаційних технологій у роботі поліції, зокрема у блоці превенції. Це сучасні стандарти, до яких ми прагнемо", - сказав глава Нацполіції Сергій Князєв.

Україна і Катар ініціювали співробітництво у правоохоронній сфері 01
Україна і Катар ініціювали співробітництво у правоохоронній сфері 02
Україна і Катар ініціювали співробітництво у правоохоронній сфері 03
Україна і Катар ініціювали співробітництво у правоохоронній сфері 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики