Цензор.НЕТ

02.11.18 15:25

Шахтарі страйкувати у Львові, вимагаючи погашення заборгованості із зарплат і відставки міністра Насалика. ФОТО (оновлено)

Червоноградські шахтарі припинили чотиригодинну акцію протесту біля Львівської обласної державної адміністрації.

Шахтарі страйкувати у Львові, вимагаючи погашення заборгованості із зарплат і відставки міністра Насалика. ФОТО (оновлено)

Про це повідомляє "Громадське", передає Цензор.НЕТ.

Шахтарі разом з чиновниками підготували звернення до Кабінету міністрів України та Адміністрації Президента України.

"Сьогодні ми передамо звернення до уряду України і Президента і, залежно від того, яка буде реакція на проблему, будемо далі працювати з цього питання. Цю проблему ми усвідомлюємо і, так само, як і в засобах захисту ми разом з профспілками дотиснули свою позицію, і про підняття заробітної плати, переконаний, що вирішимо спільно проблему з виплатою зарплати за видобуте вами вугілля", - повідомив глава Львівської області Олег Синютка.

У зверненні, зокрема, йдеться про те, що станом на друге листопада, шахтарям ДП "Львіввугілля" виплатили тільки 30% заробітної плати за вересень 2018 року, борг із зарплати за вересень - 97 млн ​​гривень, за жовтень - 146 млн гривень.

Гірники вимагали погашення заборгованості, фінансування шахти "Межирічанська" і "Степова", а також належного фінансування засобів охорони праці.

Як повідомлялося раніше, в п'ятницю, 2 листопада, в центрі Львова шахтарі влаштували страйк, який паралізував рух у місті. Гірники вимагали виплатити заборгованість із зарплати і відставки міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

Шахтарі страйкувати у Львові, вимагаючи погашення заборгованості із зарплат і відставки міністра Насалика 01
Шахтарі страйкувати у Львові, вимагаючи погашення заборгованості із зарплат і відставки міністра Насалика 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики