Цензор.НЕТ

04.11.18 18:38

Росіянин отримав 10 діб арешту за порівняння пропагандиста Соловйова з нацистським злочинцем Штрейхером. ФОТО

Петроградський районний суд російського Санкт-Петербурга заарештував на десять діб Павла Іванкіна, який брав участь у пікеті проти приїзду телеведучого і пропагандиста Володимира Соловйова з "вітальним" плакатом.

Про це "Фонтанці" розповіли у волонтерській організації "Група допомоги затриманим", передає Цензор.НЕТ.

Виступ Соловйова відбувся 2 листопада. У пікеті, приуроченому до приїзду ведучого в місто, брали участь сім людей. Молоді люди стояли з плакатами, на одному з яких Соловйова порівняли з нацистським пропагандистом Юліусом Штрайхером. За інформацією телеканалу "Дождь", з цим плакатом активісти стояли по черзі.

Всіх учасників пікету доставили у відділ поліції. Шестеро з них незабаром були відпущені, а Іванкін був звинувачений в опорі під час затримання. Насупного  дня суд визнав Іванкіна винним у порушенні частини 1 статті 19.3 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення ( "Непокора законному розпорядженню співробітника поліції") і був відправлений під варту.

Зазначимо, що Юліус Штрайхер був головним редактором антисемітської та антикомуністичної газети Der Stürmer ( "Штурмовик"). У 1946 році він був страчений за вироком Нюрнберзького трибуналу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики