Цензор.НЕТ

06.11.18 21:34

Через КПВВ "Мар'їнка" двічі намагалися провезти великі суми готівки, - ДФС. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ДФС, які включені до складу Об'єднаних сил, на КПВВ "Мар'їнка" вилучили великі суми готівки, які намагалися ввезти з тимчасово окупованих територій.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

У повідомленні зазначається: "Так, було проведено огляд автомобіля Chevrolet Lacetti, який прямував із тимчасово окупованих територій. За результатами огляду в автомобілі виявлено та вилучено 320 тис. грн готівкою і продукти харчування, які водій намагався таємно перемістити через лінію розмежування.

На три години пізніше під час огляду автомобіля Volkswagen Polo, який також прямував з окупованого Донецька, було виявлено та вилучено 43 тис. грн і 14,5 тис. доларів США, захованих частково в багажному відсіку та під пасажирським сидінням автомобіля.

У зв'язку з навмисно прихованим характером провезення великих сум грошових коштів правоохоронці проводять перевірку легальності походження цих грошей, щоб уникнути незаконного фінансування терористичної і підривної діяльності на території України.

Водії автомобілів і вилучені готівкові кошти передано працівникам СБУ для ухвалення рішення в рамках чинного законодавства".

Через КПВВ Марїнка двічі намагалися провезти великі суми готівки, - ДФС 01
Через КПВВ Марїнка двічі намагалися провезти великі суми готівки, - ДФС 02
Через КПВВ Марїнка двічі намагалися провезти великі суми готівки, - ДФС 03
Через КПВВ Марїнка двічі намагалися провезти великі суми готівки, - ДФС 04
Через КПВВ Марїнка двічі намагалися провезти великі суми готівки, - ДФС 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики