Цензор.НЕТ

09.11.18 16:32

Нацполіція випустила на українські дороги "автобус-привид". ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Національна поліція випустила на українські дороги "некерований автобус". Він їздитиме з метою пошуку найкращого водія. Проект покликаний звернути увагу на проблему безпеки на дорогах і важливості дотримання ПДР.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Департаменту комунікації Нацполіції.

У ньому наголошується, що запуск "автобуса-примари" є другим етапом соцпроекту "Керуй", який стартував у 2017 році за підтримки Консультативної місії Євросоюзу.

"Автобус спеціально обладнаний таким чином, щоб створювалося враження, ніби за кермом нікого немає", - пояснили в поліції.

"На жаль, від початку року на дорогах нашої країни сталося більше 122 тисяч дорожньо-транспортних пригод. Майже 20 тис. – із постраждалими. І хоча у порівнянні з минулим роком кількість ДТП зменшилася на 10 %, ця проблема залишається пріоритетною для поліції превенції. Адже ми говоримо про життя та здоров’я людей", – зазначив глава Патрульної поліції Олександр Фацевич.

За його словами, всього від початку року поліція виявила понад 800 тис. фактів перевищення встановлених обмежень швидкості руху. Крім того, поліція виявила 94,5 тисячі фактів керування транспортом у стані сп’яніння.

За допомогою такого проекту правоохоронці хочуть звернутися до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути відповідальними і дотримуватися правил дорожнього руху.

Нацполіція випустила на українські дороги автобус-привид 01
Нацполіція випустила на українські дороги автобус-привид 02
Нацполіція випустила на українські дороги автобус-привид 03
Нацполіція випустила на українські дороги автобус-привид 04
Нацполіція випустила на українські дороги автобус-привид 05
Нацполіція випустила на українські дороги автобус-привид 06

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики