Цензор.НЕТ

13.11.18 14:42

14 вибухотехнічних підрозділів Нацполіції отримали нові службові автомобілі підвищеної прохідності. ФОТОрепортаж

Сьогодні, 13 листопада, глава МВС Арсен Аваков та голова Нацполіції Сергій Князєв вручили ключі від службових автомобілів підвищеної прохідності представникам регіональних поліцейських вибухотехнічних підрозділів. Новий транспорт отримали підрозділи вибухотехнічної служби в 12 регіонах країни, місті Києві, а також в Департаменті вибухотехнічної служби Нацполіції.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зазначив, що сучасний транспорт дозволить поліцейським прибувати на виклики та знешкоджувати вибухонебезпечні предмети у віддаленій місцевості.

"Приємно сьогодні зустрітися з вами та передати новий службовий транспорт для вашої успішної професійної роботи", - звернувся міністр внутрішніх справ України до поліцейських-вибухотехніків.

14 вибухотехнічних підрозділів Нацполіції отримали нові службові автомобілі підвищеної прохідності 01

Зі свого боку глава Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що цього року поліцейські-вибухотехніки здійснили понад 13 000 виїздів. Зокрема, йдеться про розмінування, вилучення зброї та боєприпасів.

"Ми зобов’язувалися цього року забезпечити кожний вибухотехнічний підрозділ нашої держави спеціалізованим автомобілем. Висококваліфіковані працівники мусять мати високоякісні засоби вилучення, евакуації та знешкодження вибухових речовин. І це той крок, який ми сьогодні робимо у звичайному режимі для розвитку такого важливого підрозділу", - наголосив очільник Нацполіції.

14 вибухотехнічних підрозділів Нацполіції отримали нові службові автомобілі підвищеної прохідності 02

Пікапи Mitsubishi L200 та кросовер-позашляховик Renault Duster будуть передані до 14 вибухотехнічних підрозділів країни. Зокрема, нові автомобілі отримають фахівці-вибухотехніки Житомирської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Чернігівської та Чернівецької областей, а також міста Києва та Департаменту вибухотехнічної служби Нацполіції.

14 вибухотехнічних підрозділів Нацполіції отримали нові службові автомобілі підвищеної прохідності 03

Сучасні авто допоможуть вибухотехнікам виїжджати за межі населених пунктів, туди, де не зможе проїхати звичайний легковик. Водночас підвищена прохідність та місткість багажного відділення таких авто дозволить мобільно перевозити обладнання для знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, на Хмельниччині міністр внутрішніх справ і голова Нацполіції вручили поліцейським службовий транспорт. На Львівщині представники ФБР США провели навчання для вибухотехніків Нацполіції України.

14 вибухотехнічних підрозділів Нацполіції отримали нові службові автомобілі підвищеної прохідності 04
14 вибухотехнічних підрозділів Нацполіції отримали нові службові автомобілі підвищеної прохідності 05
14 вибухотехнічних підрозділів Нацполіції отримали нові службові автомобілі підвищеної прохідності 06
14 вибухотехнічних підрозділів Нацполіції отримали нові службові автомобілі підвищеної прохідності 07

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики