Цензор.НЕТ

14.11.18 15:43

Канал контрабанди товарів у Росію й назад блоковано на Сумщині, - СБУ. ФОТОрепортаж

Співробітники Служби безпеки України блокували в Сумській області контрабанду товарів на територію нашої держави з РФ та у зворотному напрямку.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі СБУ.

У повідомленні зазначається: "Оперативники спецслужби встановили, що учасники угруповання, до складу якого входили декілька громадян Росії, налагодили незаконне переправлення через держкордон України отрутохімікатів, автозапчастин та продуктів харчування.

Як було зазначено під час брифінгу за участю керівництва Управління СБУ в Сумській області, для переправлення контрабанди поза встановленими пунктами пропуску зловмисники підшукували "провідників" серед мешканців прикордонних населених пунктів, зокрема з кримінального середовища.

Також представники угруповання створили по обидва боки кордону так звані перевалочні бази для відвантаження і тимчасового зберігання контрабандного товару. Незаконно ввезена продукція сумнівної якості розповсюджувалася серед місцевих підприємців.

Під час спецоперації правоохоронці зупинили у Краснопільському районі дев’ять вантажівок, на яких ділки протиправно перемістили з РФ до нашої країни продукцію на майже одинадцять мільйонів гривень. Також затримано одного з організаторів угруповання - громадянина Росії та кількох його поплічників - громадян України.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ст. 201 Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до незаконної діяльності. Заходи із затримання зловмисників, проводилися спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури".

Канал контрабанди товарів у Росію й назад блоковано на Сумщині, - СБУ 01
Канал контрабанди товарів у Росію й назад блоковано на Сумщині, - СБУ 02
Канал контрабанди товарів у Росію й назад блоковано на Сумщині, - СБУ 03
Канал контрабанди товарів у Росію й назад блоковано на Сумщині, - СБУ 04
Канал контрабанди товарів у Росію й назад блоковано на Сумщині, - СБУ 05
Канал контрабанди товарів у Росію й назад блоковано на Сумщині, - СБУ 06
Канал контрабанди товарів у Росію й назад блоковано на Сумщині, - СБУ 07

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики