Цензор.НЕТ

16.11.18 08:09

"Путін - злодій", - російські школярі запустили флешмоб у соцмережах. ФОТО

Після новини про те, що в Красноярському краї Росії вчителька заявила, що учнів за напис "Путін - злодій" на дошці потрібно розстріляти, в російських школах запустили своєрідний флешмоб.

"Путін - злодій", - російські школярі запустили флешмоб у соцмережах. ФОТО

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє телеканал "Дождь".

Російські школярі та студенти запустили челендж - вони пишуть "Путін - злодій" на дошках в аудиторіях. Приводом для нього став випадок у красноярській школі, де вчителька повідомила школярам про те, що за такий напис "за радянських часів був би розстріл".

Фотографії з написами на дошках почали публікувати в коментарях до публікації "Сталінгулаг" у "ВКонтакте". До челенджу приєдналася школа в місті Гусиноозерськ у Бурятії, школа в Краснодарі та Університет імені Лобачевського в Нижньому Новгороді.

Путін - злодій, - російські школярі запустили флешмоб у соцмережах 01
Путін - злодій, - російські школярі запустили флешмоб у соцмережах 02

Користувач "ВКонтакте" Дмитро Петренко опублікував у коментарях до публікації фотографію з написом "Putler is thief", що перекладається як "Путлер злодій". Номер навчального закладу і місто, де було зроблено напис, користувач не зазначив.

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, в красноярській школі 13 листопада стався інцидент. Вчителька історії і суспільствознавства Євдокія Ковальова повідомила учням, що напис "Путін - злодій", який з'явився на дошці класу, ображає президента, і "за радянських часів за таке був би розстріл".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики