Цензор.НЕТ

16.11.18 08:37

Випробування роботизованих військових комплексів відбулися на Чернігівщині, - Міноборони. ФОТОрепортаж

На Чернігівщині, на військовому полігоні, представники Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння і військової техніки провели випробування роботизованих наземних і безпілотних авіаційних комплексів типу "мультикоптер", які застосовуються для виконання завдань з бойового, інженерного та розвідувального забезпечення.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Випробування роботизованих військових комплексів відбулися на Чернігівщині, - Міноборони 01

"Ці комплекси є дистанційно керованими, можуть бути застосовані для виконання завдань у районах підвищеного ризику. Для військовослужбовців це можливість ведення бойових дій у безпечних умовах", - зазначив провідний інженер-випробувач Максим Геращенко.

Випробування роботизованих військових комплексів відбулися на Чернігівщині, - Міноборони 02

Під час випробувань були враховані перешкоди на полі бою, такі як застосування засобів радіоелектронної боротьби, розмінування місцевості, пошук, виявлення та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп противника тощо.

Випробування роботизованих військових комплексів відбулися на Чернігівщині, - Міноборони 05

Основним етапом випробувань стало виконання завдань з ведення бойових дій в населеному пункті, застосування роботизованих наземних об’єктів як вогневих точок та здійснення заходів щодо злагодженості дій механізованих підрозділів.

Випробування роботизованих військових комплексів відбулися на Чернігівщині, - Міноборони 07

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики