Цензор.НЕТ

20.11.18 13:50

Через повідомлення про замінування евакуювали студентів коледжу в окупованій Керчі, де 17 жовтня сталося масове вбивство. ФОТОрепортаж

У Керчі повідомляють про евакуацію студентів і викладачів через загрозу замінування будівлі політехнічного коледжу, де 17 жовтня сталося масове вбивство.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії, за інформацією місцевих ЗМІ, зараз до будівлі коледжу стягнули сили рятувальників і російської поліції.

При цьому на офіційних сайтах управлінь МНС Росії по Криму і російського МВС в Криму немає інформації про події в Керчі.

Через повідомлення про замінування евакуювали студентів коледжу в окупованій Керчі, де 17 жовтня сталося масове вбивство 01

"На вулиці стоять діти і викладачі. Багато вже пішли додому. Біля корпусу, де стався вибух, також працюють співробітники поліції, ДІБДР і МНС. Машин швидкої допомоги немає", - повідомляє сайт "Керчь ФМ".

Через повідомлення про замінування евакуювали студентів коледжу в окупованій Керчі, де 17 жовтня сталося масове вбивство 02

Видання публікує фотографії з місця події і повідомлення про тривогу в політехнічному коледжі.

Через повідомлення про замінування евакуювали студентів коледжу в окупованій Керчі, де 17 жовтня сталося масове вбивство 03

Інформаційний сайт "Керч моє місто" пише, що, за словами студентів, в будівлі коледжу "спрацювала тривожна кнопка", з корпусу по Войкова, 5, вивели всіх учнів, дітям повідомили, що вони можуть йти додому.

Через повідомлення про замінування евакуювали студентів коледжу в окупованій Керчі, де 17 жовтня сталося масове вбивство 04

Нагадаємо, 17 жовтня вдень у політехнічному коледжі в Керчі стався підрив бомби, начиненої металевими предметами.

Згідно з версією Слідчого комітету РФ, перед цим студент 4-го курсу коледжу відкрив стрілянину, а пізніше наклав на себе руки.

Російське слідство порушило кримінальну справу за статтею "теракт", а потім перекваліфікувала на статтю "умисне вбивство".

Слідчі з'ясували, що Росляков почав готуватися до злочину понад півтора року тому - в січні 2017 року. Зокрема, 76-річна Галина Рослякова розповіла, що онук прийшов, щоб узяти свої дитячі знімки. Після цього з дому зникли 20 тисяч рублів, які вона відкладала на похорон.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики