Цензор.НЕТ

26.11.18 17:00

Націоналісти почали пікетування Ради з вимогою введення воєнного стану. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Націоналісти з "Національного корпусу", "Правого сектору" та "Свободи" розпочали пікетування ВРУ з вимогою введення воєнного стану.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ з місця подій.

ВО "Свобода", "Правий сектор", Конгрес українських націоналістів, Організація українських націоналістів, С14 почали пікетування Верховної Ради України з вимогою ухвалити рішення про введення воєнного стану.

Серед вимог націоналістів - розрив дипломатичних відносин і всіх договорів з РФ; закриття кордону з РФ; знищення промосковської п'ятої колони; здійснення люстрації в керівництві ЗСУ та проведення через детектор брехні всього генералітету щодо здачі державних інтересів Москві; припинення торгівлі з агресором; припинення діяльності на території України російського бізнесу і його конфіскація; термінове офіційне звернення до США та Великої Британії як держав-гарантів України за Будапештським меморандумом для реалізації конкретних дій на захист українського суверенітету.

Націоналісти почали пікетування Ради з вимогою введення воєнного стану 01
Націоналісти почали пікетування Ради з вимогою введення воєнного стану 02
Націоналісти почали пікетування Ради з вимогою введення воєнного стану 03
Націоналісти почали пікетування Ради з вимогою введення воєнного стану 04
Націоналісти почали пікетування Ради з вимогою введення воєнного стану 05
Націоналісти почали пікетування Ради з вимогою введення воєнного стану 06

Фото - Олег Богачук

Нагадаємо, ВМС ЗС України 25 листопада повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт.

ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

ВМС України оприлюднили правовий коментар, вказуючи, що відповідно до статей 17, 38 Конвенції ООН із морського права (далі - Конвенція ООН) та статті 2 Договору між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки (далі - Договір), військові кораблі України користуються свободою судноплавства в Керченській протоці та Азовському морі, отже вони можуть здійснювати прохід через Керченську протоку в будь-який час за умови дотримання безпеки судноплавства.

На засіданні РНБО ухвалено рішення рекомендувати ввести в Україні воєнний стан терміном на два місяці. Його мають підтримати народні депутати. Позачергове засідання Верховної Ради призначено 26 листопада на 16:00.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики