Цензор.НЕТ

30.11.18 15:43

"Сьогодні мене офіційно почали робити "корупціонеркою"", - представник АМКУ Загребельська заявила про тиск НАЗК

Нацагентство з питань запобігання корупції вручило держуповноваженому Антимонопольного комітету України Агії Загребельській протокол про адміністративне порушення, пов'язане з корупцією.

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні мене офіційно почали робити "корупціонеркою". НАЗК вручило мені протокол про адміністративне порушення, пов’язане з корупцією. В агентстві зуміли побачити "злочин" у тому, що я задекларувала продаж старенької Тойоти РАВ4 (на фото, весна 2014). Ви не помилились, я задекларувала продаж автівки. Але на думку НАЗК - запізно, а тому це привід звинуватити мене у корупційному правопорушенні. Справа в тім, що цим автомобілем вже давно по довіреності опікувався мій близький родич. І як тільки він повідомив мені про продаж і передав гроші за авто - я відразу задекларувала суттєві зміни в майновому стані. І саме це НАЗК вважає корупцією - що я внесла зміни в декларацію не тоді, коли з авто щось робила інша людина, а коли мені стало відомо про ці події", - написала вона.

"До того ж я не стала ні бідніша, ні багатша, бо я втратила автомобіль, але натомість отримала гроші, які він коштував. І ще раз повторю - я задекларувала зміни у майновому стані протягом 5 (не 10 навіть) днів, я не приховувала нічого ні від кого. Мою декларацію може побачити кожен в державному реєстрі. Мені вже натякали, що моя діяльність в Антимонопольному комітеті доведе мене до цугундера. Але я не думала, що це будуть робити настільки смішно. І я доведу неоковирність звинувачень у суді. А після того ми повернемось до тих, хто влаштував мені це переслідування. І у юридичній площині змусимо відповідати "людей-підписів", що, як у найгірші часи "папєредніків", влаштовували розправи над неугодними за вказівками згори", - резюмувала Загребельська.

Сьогодні мене офіційно почали робити корупціонеркою, - представник АМКУ Загребельська заявила про тиск НАЗК 01

Сьогодні мене офіційно почали робити корупціонеркою, - представник АМКУ Загребельська заявила про тиск НАЗК 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики