Цензор.НЕТ

03.12.18 13:06

На виклик направлятимуть найближчу машину швидкої допомоги, - у МОЗ анонсували реформу диспетчерської служби. ФОТО

Завдяки створенню і модернізації об'єднаних диспетчерських служб по всій країні диспетчери екстрених дзвінків менше часу витрачатимуть на обробку викликів, а до пацієнта виїжджатиме та машина, яка перебуває найближче до адреси виклику.

У 2019 році за кошти державного та місцевих бюджетів будуть створені нові об’єднані диспетчерські служби у Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях, а в інших регіонах - оновлені та модернізовані, йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я, передає Цензор.НЕТ.

"Запровадження об’єднаних диспетчерських служб означає, що кожен українець зможе зателефонувати на єдиний номер 103 і бути впевненим, що за необхідності до нього буде направлена найближча машина швидкої допомоги - навіть якщо вона буде з іншого району. Крім того, створення сучасних диспетчерських служб дозволяє:

На виклик направлятимуть найближчу машину швидкої допомоги, - у МОЗ анонсували реформу диспетчерської служби 01

На виклик направлятимуть найближчу машину швидкої допомоги, - у МОЗ анонсували реформу диспетчерської служби 02

На виклик направлятимуть найближчу машину швидкої допомоги, - у МОЗ анонсували реформу диспетчерської служби 03

За даними Міністерства охорони здоров'я, регіональні оперативно-диспетчерські служби зможуть підключатися та обмінюватися даними із системою "Централь 103" і запроваджувати сучасні протоколи обробки викликів.

Міністерство охорони здоров'я закликає місцеву владу сприяти Центрам екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у створенні сучасних диспетчерських служб.

"Саме від цього залежить, наскільки якісною і швидкою буде ЕМД у кожному регіоні України", - резюмували в міністерстві.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики