Цензор.НЕТ

04.12.18 15:16

При Міністерстві у справах ветеранів створили Раду ветеранів: її головою став екс-учасник АТО Лагута. ФОТО

При Міністерстві у справах ветеранів створили Раду ветеранів. Її очолив колишній учасник АТО Володимир Лагута. До Ради ветеранів мають увійти по одному представнику ветеранських організацій від області.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав сам ветеран АТО Володимир Лагута, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні (3 грудня. - Ред.) відбулися збори ветеранів з Міністром у справах ветеранів та з її командою. Мета зустрічі - сформувати канали зв’язку міністерства із нами, ветеранами. Щоби уникнути різних розмов про зраду! Міністр Ірина Фріз своїм вольовим рішенням призначила мене керівником Ради ветеранів при новоствореному Міністерстві. Для мене це було несподівано! Щиро вдячний за таку довіру!" - розповів він.

"У декількох реченнях, що це за Рада! Це має бути консультативно-дорадчий ветеранський орган (громадську раду ніхто не відміняв і вона буде створена). Цим самим рішенням мене було зобов’язано у 10-денний строк (спільно з усіма вами) розробити проект Положення про Раду, а також сформувати пропозиції по кадровому складу. Після цієї зустрічі дійшли висновку, що до складу Ради ветеранів мають входити по одному представнику від області. Але тих, хто хоче, вміє і буде працювати на благо всіх. Тому є 10 днів для організації обласних зборів і виборів своїх представників. Наше завдання - зробити так, щоби результатами нашої роботи користувались всі хлопці та дівчата, котрі ціною свого життя та здоров’я стали на захист батьківщини, родини загиблих братів та сестер!" - додав Лагута.

"І ще одне. Особисто від себе! Якщо є критика, вона має бути тільки конструктивною. Критикуєш - пропонуй! Ми маємо дати міністерству можливість запрацювати. Навіть не так - давайте дамо один одному шанс, щоби запрацювало міністерство у наших інтересах. Мене багато хто знає - через 100 днів я висловлю свою оцінку роботі міністерства. І якби не було - якщо буде прой...б, сорі! Не знайшов більш підходящого слова! то я так це і назву. І останнє. До всіх ветеранів - це спільна справа, допоможіть мені, допоможіть собі", - резюмував він.

Також на Цензор.НЕТ читайте інтерв'ю з Володимиром Лагутою.

При Міністерстві у справах ветеранів створили Раду ветеранів: її головою став екс-учасник АТО Лагута 01


При Міністерстві у справах ветеранів створили Раду ветеранів: її головою став екс-учасник АТО Лагута 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики