Цензор.НЕТ

04.12.18 21:57

Блогер Барабошко, підозрюваний у причетності до фейків про домагання Варченка до студентки, вийшов із СІЗО під заставу 3 млн грн. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Увечері 4 грудня була прийнята застава 3 млн грн, призначена судом блогеру Олександрові Барабошку за можливу причетність до скандалу, пов'язаного з фабрикацією фейків про високопоставленого співробітника Нацполіції Олександра Варченка.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Увечері 4 грудня Держфінпослуг дозволив зарахування коштів і блогер вийшов із Лук'янівського СІЗО. Відразу після цього, він разом із адвокатом поїхав одягати електронний браслет.

Блогер Барабошко, підозрюваний у причетності до фейків про домагання Варченка до студентки, вийшов із СІЗО під заставу 3 млн грн 01
Блогер Барабошко, підозрюваний у причетності до фейків про домагання Варченка до студентки, вийшов із СІЗО під заставу 3 млн грн 02
Блогер Барабошко, підозрюваний у причетності до фейків про домагання Варченка до студентки, вийшов із СІЗО під заставу 3 млн грн 03

Фото, відео - Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Нагадаємо, 30 листопада суд заарештував Барабошка на два місяці із заставою 3 млн гривень(прокуратура просила 6,5 млн). Другий підозрюваний у справі про втручання в приватне життя - політтехнолог Володимир Петров - був узятий під домашній арешт.

Обидва чоловіки були затримані 29 листопада у справі про створення фейкового секс-скандалу про домагання співробітника МВС Олександра Варченка до студентки Наталії Борейко. Дружина потерпілого - Ольга Варченко займає пост першого заступника голови Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, 6 листопада студентка КПІ Наталія Бурейко звинуватила начальника відділу Департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка в сексуальних домаганнях і погрозах.Текст із проханням дівчини про допомогу швидко розійшовся соцмережами. 7 листопада Наталія Бурейко повідомила на своїй сторінці, що звернулася в прокуратуру міста Києва. Сам Варченко заявив, що це "жахлива інформаційна атака", спрямована проти його дружини Ольги Варченко, що займає пост першого заступника голови Державного бюро розслідувань. 8 листопада дівчина видалила попередні записи з обвинуваченнями і попросила вибачення у Варченка, заявивши, що стала жертвою провокації. 16 листопада декан хіміко-технологічного факультету Київського політехнічного інституту, на якому навчається Бурейко, написав заяву в поліцію про зникнення студентки. За його словами, дівчина не відвідує заняття і не виходить на зв'язок. Рідні та друзі Бурейко не заявляли про її зникнення.

29 листопада Військова прокуратура затримала політтехнолога Володимира Петрова, який організував скандал з фальшивим листуванням співробітника поліції Варченка.Також у рамках цієї справи був затриманий блогер Олександр Барабошко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики