Цензор.НЕТ

06.12.18 16:31

Меморіальну дошку загиблому в АТО воїну ДУК ПС Олексію Пінчуку відкрили в Дніпрі. ФОТОрепортаж

Воїн Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Олексій Пінчук загинув 22 вересня 2014 року в бою в районі Донецького аеропорту під час мінометного обстрілу російськими збройними формуванням з боку села Спартак Ясинуватського району. У серпні-вересні 2014-го він брав участь у захисті Донецького аеропорту та підступів до нього.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Сьогодні, 6 грудня, в дніпровській школі №133 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки бійцю Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Олексію Леонідовичу Пінчуку (позивний Дальнобій), 02.06. 1980 року народження, уродженцю Дніпра, стрільцю ДУК "Правий Сектор", який добровільно став до лав захисників України 06.08.2014 року та загинув 22 вересня 2014 року в бою в районі Донецького аеропорту під час мінометного обстрілу російськими збройними формуванням з боку села Спартак Ясинуватського району.

Олексій Пінчук - вихованець середньої загальноосвітньої школи №133. У серпні-вересні 2014-го року брав участь у захисті Донецького аеропорту та підступів до нього. Разом із побратимами тримав населений пункт Піски.

Олексій Пінчук посмертно нагороджений нагрудним знаком "За оборону Донецького аеропорту" та відзнакою "Бойовий Хрест Корпусу". Похований у Дніпрі.

У нього залишилися мати, дружина та дитина.

Меморіальну дошку загиблому в АТО воїну ДУК ПС Олексію Пінчуку відкрили в Дніпрі 01

Український доброволець Олексій Пінчук (позивний Дальнобій).

Меморіальну дошку загиблому в АТО воїну ДУК ПС Олексію Пінчуку відкрили в Дніпрі 02
Меморіальну дошку загиблому в АТО воїну ДУК ПС Олексію Пінчуку відкрили в Дніпрі 03
Меморіальну дошку загиблому в АТО воїну ДУК ПС Олексію Пінчуку відкрили в Дніпрі 04

Надія Пінчук, мати загиблого добровольця.

Фото: Відкритий

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики