Цензор.НЕТ

09.12.18 16:16

Збори бійців територіальної оборони почалися на Харківщині, - Міноборони. ФОТОрепортаж

Під керівництвом військового комісара Харківського обласного військового комісаріату почалися перевірочні збори з військовозобов'язаними та резервістами оперативного резерву другої черги, приписаними до окремої бригади територіальної оборони.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони.

"Захід проводиться у формі єдиного стрілецького дня у декількох куточках області, — пояснив командир бригади підполковник Ігор Кіфоренко. - Під час цих зборів проводитимуться заняття з вогневої, тактико-спеціальної та медичної підготовки, а також за іншими напрямками військового навчання. Практичні заняття організовано на базі військових полігонів бойових частин Збройних Сил України та Національної Гвардії України.

За словами військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковника Юрія Калгушкіна, у перший день занять, 8 грудня, свої професійні навички вдосконалили понад  1 тис. військовозобов’язаних та резервістів.

Керівниками на учбових місцях призначено найбільш підготовлених військовослужбовців із бойовим досвідом. Також на громадських засадах в організації зборів широко залучались інструктори різних військово-спортивних та військово-патріотичних об’єднань.

"Таким чином, ми постаралися максимально досягти навчальних цілей та озброїти захисників України новими військовими знаннями і навичками", — підсумував полковник Юрій Калгушкін.

Збори з військовозобов’язаними та резервістами оперативного резерву другої черги, приписаними до окремої бригади територіальної оборони, на Харківщині триватимуть до 22 грудня.

Збори бійців територіальної оборони почалися на Харківщині, - Міноборони 01
Збори бійців територіальної оборони почалися на Харківщині, - Міноборони 02
Збори бійців територіальної оборони почалися на Харківщині, - Міноборони 03
Збори бійців територіальної оборони почалися на Харківщині, - Міноборони 04
Фото: mil.gov.ua

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики