Цензор.НЕТ

09.12.18 17:36

Місцеві держадміністрації мусять бути ліквідовані, на їхнє місце мають прийти префектури, - Яценюк. ФОТОрепортаж

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк провів зустріч із главами об'єднаних територіальних громад Волині та Рівненської області в Луцьку й відвідав одну з них.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт політсили.

"Щоб у 2020 році вже на підставі нового виборчого законодавства були проведені вибори по всій Україні у всіх об'єднаних територіальних громадах", - наголосив він у неділю, 9 грудня.

Лідер "Народного фронту" наголосив на необхідності продовжувати процес децентралізації, підкресливши, що цьому є "реальний супротив, у першу чергу з боку адміністрацій".

"Чітко стою на тих позиціях, які були задекларовані ще під час ухвалення змін до Конституції в першому читанні. Місцеві державні адміністрації мусять бути ліквідовані, на їхнє місце мають прийти префектури", - сказав він.

"Об'єднані територіальні громади є основою самоврядування в Україні. 30% ми вже об'єднали, ще 70% мають бути об'єднані до 2020 року. Щоб у 2020 році вже на новій основі, на підставі нового виборчого законодавства були проведені вибори по всій Україні у всіх об'єднаних територіальних громадах", - наголосив Арсеній Яценюк.

Арсеній Яценюк провів зустріч із главами об'єднаних територіальних громад Волині та Рівненської області в Луцьку і побував у Боратинській об'єднаній тергромаді, де відвідав місцеву амбулаторію.

Місцеві держадміністрації мусять бути ліквідовані, на їхнє місце мають прийти префектури, - Яценюк 01
Місцеві держадміністрації мусять бути ліквідовані, на їхнє місце мають прийти префектури, - Яценюк 02
Місцеві держадміністрації мусять бути ліквідовані, на їхнє місце мають прийти префектури, - Яценюк 03
Місцеві держадміністрації мусять бути ліквідовані, на їхнє місце мають прийти префектури, - Яценюк 04
Фото: nfront.org.ua

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики