Цензор.НЕТ

13.12.18 14:13

Понад 350 одиниць спецтехніки розчищають Київ від снігу, - КМДА. ФОТОрепортаж

Сьогодні, 13 грудня, вночі комунальна корпорація "Київавтодор" продовжила роботу з прибирання вулиць і доріг Києва.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

У КМДА повідомили, що "Київавтодор" продовжує працювати в посиленому цілодобовому режимі прибирання вулиць через те, що сніг у столиці не припиняється. Так, сьогодні вночі на прибирання столичних вулиць від снігу вийшли колони спеціальної техніки "Київавтодору". Загалом до ліквідації наслідків негоди комунальники залучили 363 одиниці снігоприбиральної техніки та 73 бригади працівників.

"Цієї ночі на вулиці Києва вийшли колони спецтехніки. Це дозволяє більш ефективно прибирати дороги від снігу. Особливу увагу ми приділяємо і розчищенню тротуарів та зупинок громадського транспорту", - зазначив керівник "Київавтодору" Олександр Густєлєв.

За його словами, комунальникам вдалося забезпечити ефективне снігоочищення проїжджих частин магістральних вулиць. Це вдалося завдяки роботі великих та малих колон снігоприбиральної техніки, які працювали в усіх районах міста.
Повідомляється, що до ранку комунальники завершили очищення від снігу магістральних вулиць міського та районного значення. Наразі тривають роботи на вулицях місцевого значення. Зокрема, особливу увагу комунальники приділили прибиранню тротуарів, підходів до підземних та наземних переходів, сходових маршів і зупинок громадського транспорту.
Снігопади в столиці не припиняються протягом майже півтори доби, "Київавтодор" здійснює очищення вулиць у цілодобовому режимі, підсумували в КМДА.

Понад 350 одиниць спецтехніки розчищають Київ від снігу, - КМДА 01

Понад 350 одиниць спецтехніки розчищають Київ від снігу, - КМДА 02

Понад 350 одиниць спецтехніки розчищають Київ від снігу, - КМДА 03

Понад 350 одиниць спецтехніки розчищають Київ від снігу, - КМДА 04
Понад 350 одиниць спецтехніки розчищають Київ від снігу, - КМДА 05
Понад 350 одиниць спецтехніки розчищають Київ від снігу, - КМДА 06
Фото: прес-служба КМДА

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики