Цензор.НЕТ

13.12.18 17:33

Школярів Дніпра вчили поводитися у надзвичайних ситуаціях у зв'язку з введенням воєнного стану. ФОТОрепортаж

На виконання розпорядження міського голови Бориса Філатова в навчальних закладах Дніпра проводять лекції і тренування для дітей, батьків і педагогів про те, як поводитися в разі надзвичайних ситуацій.

Позаплановий День цивільного захисту в школах і дитсадках міста влаштували у зв'язку з введенням воєнного стану на окремих територіях України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Дніпро Час".

12 грудня першочергові дії у разі надзвичайних ситуацій відпрацьовували учні школи № 147 імені В'ячеслава Чорновола.

Школярів Дніпра вчили поводитися у надзвичайних ситуаціях у звязку з введенням воєнного стану 01

Рятувальники розповідали школярам, ​​як користуватися вогнегасниками та поводитися в разі пожежі. З евакуацією учні впоралися за п'ять хвилин.

"Це - робота всього міста. Наше сховище ми облаштовували ще з 2014 року. У школі навчається тисяча сто дев'яносто шість дітей. У підвальному приміщенні зможуть розміститися всі - за необхідності. З нашими дітьми ми і надалі обов'язково будемо розбирати різні ситуації - щоб вони розуміли, що слід робити у надзвичайних випадках", - розповіла директор школи Ольга Коцар.

Крім цього, старші учні ділилися з молодшими навичками надання домедичної допомоги.

"Вміти накладати пов'язки дуже важливо, адже це може врятувати життя", - розповіла старшокласниця Ганна.

Також у підвалі школи №147 обладнали санвузли, зокрема - душові кабінки з теплою водою. Всього в приміщеннях навчальних закладів Дніпра, які можуть використовуватися як сховище, зараз встановлюють додаткові ряди, забезпечують запаси води і їжі. Навчання провели вже більш ніж у 220 освітніх закладах.

Школярів Дніпра вчили поводитися у надзвичайних ситуаціях у звязку з введенням воєнного стану 02

Зазначимо, що розпорядження міського голови Дніпра Бориса Філатова про першочергові заходи у зв'язку з введенням воєнного стану в окремих областях України передбачає низку завдань для виконавчих органів і департаментів мерії, а також для районних рад. Заходи допоможуть забезпечити готовність до виникнення ускладнених умов, нормальну роботу інфраструктурних об'єктів, гарантувати безпеку і правопорядок в особливий період.

Як відомо, воєнний стан введено в десяти областях (Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській) і внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії. Згідно з президентським указом, цей особливий правовий режим діятиме 30 днів - до 26 грудня 2018 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики