Цензор.НЕТ

14.12.18 15:20

Японія передала Нацполіції радіостанції із захищеними каналами зв'язку на $0,5 млн. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Уряд Японії передав Національній поліції України радіостанції із захищеними каналами зв'язку (загальна вартість засобів радіозв'язку - $0,5 млн), вони будуть задіяні на нових базових станціях у Сумській області.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Департаменту комунікації Національної поліції України.

У ході передачі радіостанцій глава Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що завдяки підтримці уряду Японії буде реалізований проект з розгортання цифрової захищеної системи радіозв'язку поліції Сумської області.

"Загалом ми плануємо за сприяння Уряду Японії розгорнути сім базових станцій у шести містах Сумської області. Для сумської поліції буде поставлено понад 600 одиниць засобів радіозв’язку: 450 портативних радіостанцій, 150 - автомобільних та 30 - стаціонарних. Вартість такого обладнання складає понад 500 тисяч доларів",- підкреслив Сергій Князєв.

Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, який завершує свою каденцію в Україні, зазначив, що уряд його країни надає всебічну допомогу для поліпшення роботи Нацполіції України.

"У нас були спільні великі проекти. Зокрема - японським Урядом передано українським поліцейським понад 2 тисячі автомобілів, дев’ять тисяч комплектів форменого одягу, а також були надані транспортні засоби для розмінування. Відтак сьогодні ми передаємо сертифікат на реалізацію проекту по забезпеченню поліції Сумської області радіостанціями із захищеними каналами зв’язку",- зазначив посол.

Шігекі Сумі наголосив, що не зважаючи на від’їзд з України, він лишаюся не лише другом для України, а й членом великої української сім’ї.

Японія передала Нацполіції радіостанції із захищеними каналами звязку на $0,5 млн 01

Японія передала Нацполіції радіостанції із захищеними каналами звязку на $0,5 млн 02
Японія передала Нацполіції радіостанції із захищеними каналами звязку на $0,5 млн 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики