Цензор.НЕТ

14.12.18 19:48

34 двигуни до пострілів РПГ, 30 тисяч патронів і 3,5 кг вибухівки, - СБУ ліквідувала схрон з боєприпасами в Костянтинівці Донецької області. ФОТО

Служба безпеки України фіксує зростання випадків незаконного обігу зброї в різних регіонах нашої країни. Упродовж двох останніх днів оперативники спецслужби вилучили у Донецькій, Запорізькій, Київській областях і в столиці чотири великі арсенали військових засобів ураження.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі СБУ.

У повідомленні зазначається: "На Донеччині оперативники спецслужби залучені до операції Об’єднаних сил, реалізовуючи оперативну інформацію, виявили схрон зі зброєю та боєприпасами.

Схованка була облаштована в одному з гаражів Костянтинівки, який був неподалік житлових будинків, школи, поштового відділення та газорозподільчого пункту. Зі схрону правоохоронці вилучили тридцять чотири реактивні двигуни до пострілів РПГ-7, двадцять два постріли до СПГ-9, дванадцять реактивних протитанкових гранат РПГ-22 та тридцять чотири кумулятивні снаряди до РПГ-7. Також оперативники спецслужби виявили дві протитанкові міни УДШ, тридцять вісім ручних осколкових гранат РГД-5 та Ф-1, три протитанкові міни ТМ-62м та п’ять запалів-ініціаторів до протитанкових мін МВЧ, дві міни МОН-90 та МОН-100, дві жимові міни, чотири артилерійські танкові снаряди ОФ-26 калібру 125 мм, майже тридцять тисяч набоїв різного калібру, два кілограми пластиду та півтора кілограма тротилу.

Також співробітники СБУ виявили у Мелітопольському районі Запоріжжя схованку з військовими засобами ураження. Зі схрону, який був облаштований у покинутому будинку, оперативники спецслужби вилучили п’ятнадцять гранат Ф-1 і РГН та десять тротилових шашок вагою чотириста грамів кожна".

34 двигуни до пострілів РПГ, 30 тисяч патронів і 3,5 кг вибухівки, - СБУ ліквідувала схрон з боєприпасами в Костянтинівці Донецької області 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики