Цензор.НЕТ

15.12.18 14:13

Об'єднавчий собор: порядок у Києві охороняють близько 4000 поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії. ФОТОрепортаж

Заходи безпеки посилено в центрі міста і біля основних храмів Києва

Об'єднавчий собор: порядок у Києві охороняють близько 4000 поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії. ФОТОрепортаж

Головне завдання правоохоронних органів під час проведення Об'єднавчого собору українських церков - гарантувати безпеку громадян. Тому в столиці нестимуть службу в посиленому режимі близько 4000 правоохоронців. Про це повідомили перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та начальник поліції Києва Андрій Крищенко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу поліції.

Посилено заходи безпеки в центральній частині міста і поблизу основних храмів Києва.

Обєднавчий собор: порядок у Києві охороняють близько 4000 поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії 01
Обєднавчий собор: порядок у Києві охороняють близько 4000 поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії 02

"Службу несуть співробітники Національної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України та працівники ДСНС. Завдання кожного з них - безпека людей, які беруть участь у заходах", - зазначив Сергій Яровий.

Обєднавчий собор: порядок у Києві охороняють близько 4000 поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії 03

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ України, всі підрозділи відомства націлено на злагоджену та скоординовану роботу.

"Відучора розгорнуто роботу ситуаційного центру поліції Києва, тож є цілковита комунікація між службами для того, щоб максимально оперативно реагувати на будь-які порушення громадського порядку", - зазначив Сергій Яровий.

Обєднавчий собор: порядок у Києві охороняють близько 4000 поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії 04

Крім чергування посилених слідчо-оперативних груп, у місцях масового перебування громадян встановлено фільтраційні рамки, чергують фахівці вибухотехнічної служби, кінологи зі службовими собаками і групи швидкого реагування.

"Враховуючи важливість та історичну значущість сьогоднішньої події, велику кількість громадян та ту істерію, яку нагнітає держава-агресор і деякі сили в нашій державі, ми вжили всіх заходів, аби захистити людей. Сьогодні на охорону правопорядку залучено близько 4 тисяч правоохоронців", - повідомив Андрій Крищенко. 

Обєднавчий собор: порядок у Києві охороняють близько 4000 поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії 05

Начальник поліції Києва зазначив, що ситуація в столиці спокійна, люди з розумінням ставляться до всіх заходів безпеки. Він також закликав громадян і надалі сприяти правоохоронцям у забезпеченні порядку.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики