Цензор.НЕТ

15.12.18 23:46

Захисник Майдану, лідер Самооборони Херсона, снайпер "Донбасу" - пам'яті Дениса Лошкарьова. ФОТО

Денис Лошкарьов, загиблий 15 грудня, за допомогою волонтерів, своїх особистих коштів і допомоги держави оснастив снайперів "Донбасу" всім необхідним.

Про це написав у Facebook головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Сьогодні, в великий день набуття єдиної незалежної Української православної церкви, в бою на Донбасі загинув смертю хоробрих один із видатних українців нашого часу - херсонець Денис Лошкарьов. Колишній директор юридичної фірми, активний учасник Революції Гідності, який виїжджав постійно в Київ. У Маріїнському парку 18 лютого 2014-го він з товаришами стояв у першому ряду, захищав Майдан, потім був одним із лідерів Самооборони Херсона, що дала відсіч проросійському руху в області, потім війна - понад чотири роки на фронті, і ось сьогодні ... він загинув у бою як снайпер батальйону НГУ "Донбас", - повідомив журналіст.

Як пише Бутусов, загиблий не говорив про свою бойову роботу, "ще до війни він став прекрасним мисливцем, відмінним спортсменом".

"Денис як відмінний стрілок доклав зусиль для організації боєздатного підрозділу і отримував бойові завдання у складі Сил спеціальних операцій АТО і ООС. Робота була організована масштабно - фото, відео звіти точних пострілів, сучасне озброєння, нічна, денна оптика, Денис за допомогою волонтерів, своїх особистих коштів і допомоги держави оснастив снайперів "Донбасу" всім необхідним. Він став справжнім військовим професіоналом", - констатує журналіст.

Його остання зустріч з Денисом Лошкарьовим відбулася в липні: "Приїхав до мене на зустріч, поспілкуватися про війну і щоб з'ясувати, чому його групу вивели з передової, якщо там продовжують працювати снайпери противника? Чому говорять, що війна закінчилася, якщо вона триває? Що робити і як вплинути на це? Я подзвонив в керівництво ООС, мені зазначили, що вивести снайперів Нацгвардії з передової - рішення вищого командування, під приводом, що "на фронті все тихо". Я сказав Денису тоді, що війна триває і затишшя тимчасове. Що російкі снайпери продовжують діяти і у нас будуть нові втрати. І тоді знову Денис отримає бойове завдання".

"Його турбувала війна, давній бойовий товариш з 14-го року, який захворів на онкологію і треба було зібрати кошти, він переживав, що Росія може атакувати, і треба їх бити безпосередньо зараз. А особистої слави і популярності він не шукав, говорити про херсонську політику не хотів ...

Велика, могутня тілом і духом людина, мотивована і цілеспрямована. Спи спокійно, Герой і Громадянин, ти віддав своє життя за вільну Україну ... " - написав Бутусов.

Захисник Майдану, лідер Самооборони Херсона, снайпер Донбасу - памяті Дениса Лошкарьова 01Захисник Майдану, лідер Самооборони Херсона, снайпер Донбасу - памяті Дениса Лошкарьова 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики