Цензор.НЕТ

16.12.18 20:26

Пам'ятник українським воїнам-танкістам встановили у Миколаївському гарнізоні, - Міноборони. ФОТОрепортаж

Неподалік від ремонтно-відновлювального полку, який дислокується в місті Миколаєві, особовий склад частини встановив пам'ятник українським воїнам-танкістам.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони, монумент створений на честь всіх екіпажів танків, які встали на захист своєї країни, проявили мужність, гідність і самовіддане служіння нашому народові. За задумом колективу полку, цей пам'ятник, насамперед, присвячений загиблим героям-танкістам.

Відкриття монументу відбулось напередодні чергової річниці з дня створення частини. На постаменті військовослужбовці встановили основний бойовий танк Збройних Сил України Т-64. Ця машина, що входила до складу однієї з бригад, була евакуйована з району проведення Антитерористичної операції на сході України та відновлена особовим складом полку.

В урочистому заході взяли участь начальник Миколаївського гарнізону командувач Морської піхоти України генерал-лейтенант Юрій Содоль, командування військових частин гарнізону, представники місцевих адміністрацій та мешканці міста.

Під час відкриття монументу особовий склад полку приєднався до всеукраїнської акції "Ми захистимо" на підтримку полонених військовослужбовців й цивільних, які незаконно утримуються в Російській Федерації, виконавши державний гімн України.

Також присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять всіх полеглих за незалежність України.

Колектив частини сподівається, що відсьогодні цей пам’ятник стане місцем, де бойові побратими й кожен із мешканців чи гостей міста зможуть прийти та схилити голову на знак пам’яті й шани загиблих воїнів за волю та незалежність рідної землі.

Зазначимо, що з часу заснування за одинадцять років силами окремого ремонтно-відновлювального полку було передано у війська близько двох тисяч одиниць військової техніки, відремонтовано понад дванадцять тисяч одиниць бойової техніки, евакуйовано близько десяти тисяч одиниць бойової техніки. Все це стало можливим завдяки суттєвому нарощенню технічних можливостей полку та самовідданій службі військових ремонтників.

Памятник українським воїнам-танкістам встановили у Миколаївському гарнізоні, - Міноборони 01

Памятник українським воїнам-танкістам встановили у Миколаївському гарнізоні, - Міноборони 02
Памятник українським воїнам-танкістам встановили у Миколаївському гарнізоні, - Міноборони 03
Памятник українським воїнам-танкістам встановили у Миколаївському гарнізоні, - Міноборони 04
Памятник українським воїнам-танкістам встановили у Миколаївському гарнізоні, - Міноборони 05
Памятник українським воїнам-танкістам встановили у Миколаївському гарнізоні, - Міноборони 06
Фото: mil.gov.ua

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики