Цензор.НЕТ

19.12.18 13:59

Розвідувальний корабель Великої Британії прибув до Одеси. ФОТОрепортаж

Це перший корабель країни-члена НАТО, який відвідав Україну після агресії Росії в Керченській протоці.

Розвідувальний корабель Великої Британії прибув до Одеси. ФОТОрепортаж

Розвідувальний корабель ВМС Великої Британії HMS Echo зайшов сьогодні в Одеський порт, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Думскую".

Приблизно о 10:35 його пришвартували до понтонного причалу яхт-клубу "Одеса". Це перший корабель НАТО, який відвідав Україну після нападу Росії на українські кораблі в Керченській протоці.

Розвідувальний корабель Великої Британії прибув до Одеси 01

HMS Echo пробуде в Одесі кілька днів. Після завершення візиту відбудуться маневри типу PASSEX з флагманом Військово-морських сил України фрегатом "Гетьман Сагайдачний". Раніше британське міністерство оборони заявляло, що корабель залишиться в Чорному морі "на тривалий період", однак Конвенція про режим проток (Конвенція Монтре) обмежує термін перебування військових кораблів нечорноморських держав в акваторії Чорного моря 21 добою. Можливо, після закінчення цього терміну HMS Echo змінить HMS Enterprise.

Розвідувальний корабель Великої Британії прибув до Одеси 02

Корабель призначений для проведення розвідувальних операцій на підтримку підводних човнів або десантних кораблів. Може надавати інформацію в режимі реального часу. Крім того, він здатний служити платформою для управління завданнями з розмінування.

Розвідувальний корабель Великої Британії прибув до Одеси 03

Корабель прийнятий на озброєння в березні 2003 року. Має довжину 91 метр, ширину 17 і осадку 5,5 метрів. Водотоннажність близько 4000 тонн. Швидкість 15 вузлів. Екіпаж 72 людини. Для довготривалого перебування в одній точці оснащений так званими азимутними двигунами. Озброєння складається з трьох шестиствольних 7,62 мм кулеметів M134 Minigun, двох 20 мм зенітних скорострільних гармат "Ерлікон" і чотирьох великокаліберних кулеметів.

Розвідувальний корабель Великої Британії прибув до Одеси 04

Розвідувальний корабель Великої Британії прибув до Одеси 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики