Цензор.НЕТ

19.12.18 23:39

Податківці ліквідували на Херсонщині мережу нелегальних АЗС і АГЗС, що торгували пальним невідомого походження. ФОТО

У рамках проведення операції "Акциз-2018" і заходів з припинення нелегальної діяльності АЗС і АГЗС працівники податкової міліції ГУ ДФС в Херсонській області, АР Крим та м.Севастополі під процесуальним керівництвом прокуратури, спільно зі співробітниками поліції ліквідовано мережу незаконних АЗС, яка діяла на території регіону, і вилучили партію пального невідомого походження вартістю майже 1,7 млн ​​грн.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податківці ліквідували на Херсонщині мережу нелегальних АЗС і АГЗС, що торгували пальним невідомого походження 01

Під час досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 272 КК України на території області була встановлена ​​мережа АЗС і АГЗС, яка належить одній із місцевих підприємниць, де здійснювали реалізацію пального невідомого походження без наявності відповідних дозвільних документів.

Податківці ліквідували на Херсонщині мережу нелегальних АЗС і АГЗС, що торгували пальним невідомого походження 02

За результатами вжитих заходів із незаконного обігу вилучено і передано на відповідальне зберігання майже 66 тис. літрів пального (зріджений газ, дизельне пальне, бензин марки "А-92" і "А-95") загальною орієнтовною вартістю майже 1,7 млн грн, обладнання АЗС та АГЗС, чорнові записи, документи та комп'ютерну техніку.

Податківці ліквідували на Херсонщині мережу нелегальних АЗС і АГЗС, що торгували пальним невідомого походження 04

Тривають слідчі дії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики